Urozmaicenia łóżkowe

Jak sprawić by w łózku było jeszcze lepiej..?

Kajdanki, sznurki, wibrator, hm…. Czemu nie? Eksperymenty w łóżku mile widziane! Przestańmy się bać, że to nie wypada, że tak będzie sztucznie, czy nie spodoba się partnerowi. Który facet nie marzy o związaniu swojej partnerki? Ilu pragnie być poddanym i leżeć beż możliwości ruchu, kiedy jego dziewczyna będzie stosować na nim swoje ulubione sztuczki! Niejedna pani widzi w marzeniach siebie związaną, z zawiązanymi oczami i obok partnera pieszczącego ją wibratorem. To podnieca, bawi i uatrakcyjnia seks!  Więc dlaczego nie spróbować?

Kajdanki, to doskonały gadżet, do tego niedrogi.  Już za ok. 20 zł można kupić milutkie kajdaneczki, mięciutkie, oplecione czerwonym, czy różowym pluszem.. Związanego partnera będą wyjątkowo mocno podniecać pieszczoty, pocałunki, lekkie ugryzienia… Wycałuj całe jego ciało, a nigdy nie pomyśli nawet o innej dziewczynie;) Poproś jego, aby związał Ciebie. Odkryjesz zupełnie nowe doznania. Skupisz się wyłącznie na sobie, kiedy on będzie pieścił Twoje ciało. Świadomość bycia zależnym od kochanka jest niezwykle ekscytująca. Puść wodze wyobraźni, nie bój się zaproponować takiej formy rozrywki w łóżku! Nie należy jednak zapominać, że taka gramoże w pewnym momencie przestać sprawiać przyjemność, dlatego zapięcie powinno być na tyle delikatne, żeby można było w każdej chwili się z niego uwolnić. To ma być erotyczna gra, bez przemocy i za zgodą obydwu partnerów.Próbowaliście kiedyś używać wibratora? Może najwyższy czas na to? Pozwól kochankowi pieścić Cię tym drżącym narzędziem, zobaczysz, jaką sprawi Ci to frajdę. Jeśli lubisz, pozwól mu wprowadzić go delikatnie do środka, jeśli nie, niech delikatnie pieści Twoją łechtaczkę… Być może taka zabawa bardzo się Wam spodoba, a podnieci na pewno nie tylko Ciebie, ale i partnera.

Kochałaś się kiedyś przy lustrze? Nie? To nie wiesz, jak bardzo może być to podniecające i ekscytujące! Jednak tylko pod warunkiem, gdy w pełni akceptujesz swoje ciało i chcesz na nie patrzeć w czasie miłosnych igraszek. Jednak jeśli jesteś pewna, że chcesz spróbować, to na pewno się nie zawiedziesz. Kochajcie się tak, abyście mogli się podglądać, spróbujcie seksu francuskiego przy lustrze, a dostarczy to Wam wielu niezapomnianych wrażeń. Zobacz, jak „ujeżdżasz” partnera, albo spróbujcie pozycji „od tyłu” tak, żebyście mogli obserwować swoje ruchy w dużym zwierciadle.

Myślałaś kiedyś, że jedzenie może być wyjątkowo erotyczną czynnością? Jeśli nie, pozwól zlizać kochankowi z siebie słodki budyń, albo bitą śmietanę, Ty zrób to samo z nim… Użyj owoców, wyciśnij na siebie sok z pomarańczy, niech spływa spomiędzy Twoich piersi. Spróbuj także kostek lodu, którymi partner może delikatnie pieścić piersi, albo spróbować zejść niżej… Puść wodze wyobraźni, a jedzenie stanie się rozkoszą.

Świetną erotyczną zabawką są także kulki chińskie, których użycie sprawi każdej kobiecie wiele radości. Chińskie kulki to dwie, lub więcej kuleczek zawieszonych na sznurku, które wkłada się po kolei do pochwy. Pozwól zrobić to swojemu partnerowi, na pewno mu się spodoba taka zabawa z twoim ciałem i chętnie pomoże Ci poczuć rozkosz. Pamiętaj, aby robił to bardzo delikatnie… Jak będą w środku, spróbuj się poruszać, a on niech w tym czasie pieści Cię i całuje… Wyjmowanie kuleczek jest również bardzo ekscytujące. Niektóre kobiety chcą, aby były wyjęte szybko, inne wolą, aby trwało to dłużej i było bardzo delikatne. A Ty jak lubisz?

Zabawy w łóżku to rozkoszne gry, które sprawią radość wielu kochankom. Nie należy jednak zapominać, że muszą być równie przyjemne dla obydwu partnerów i pamiętać, że czasem „zwykły” seks daje więcej rozkoszy niż ten, do którego używamy wszelkich rekwizytów.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz