Ewa – niezwykła artystka – żyć bez barier

Ewa jest artystką. Maluje obrazy, pisze opowiadania, tworzy. To jedna z tych kobiet, o których mówi się „niezwykła”, „utalentowana”. Taka, którym się zazdrości. Bo ma dar. Ale, oprócz tego wspaniałego daru, Ewa dostała od życia coś jeszcze innego. Okrutną, bezlitosną chorobę, która sprawia, że mięśnie dziewczyny zanikają, a ona sama nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Możemy pokazać, jak bardzo ją doceniamy, oddając na nią głos w konkursie Gliwiczanin bez barier. 

Ewa - kliknij i głosuj!

Ta niezwykła kobieta to trzydziestoletnia Ewa Kuchna. Ewa, chociaż okrutny „prezent” od losu sprawia, że nie może funkcjonować tak, jak inni, zdrowi ludzie, żyje pełnią życia. Wydaje się wręcz, że wielu może się od niej nauczyć sztuki życia. Jej prace to afirmacja rzeczywistości, chwili, piękna tego, co znajduje się wokół niej.

 Większość życia Ewa mieszkała w Zabrzu, jednak od paru lat mieszka w Gliwicach i, jak sama mówi, bardzo kocha to miasto. Mimo, że sama nie może się nawet ubrać, udało jej się znaleźć pracę. Jej dzień rozpoczyna się więc od wczesnej pobudki. Potem siada przed komputerem i pracuje przez Internet. Nie daje sobie taryfy ulgowej, chce żyć jak inni, chociaż, oczywiście, jej choroba bardzo ją ogranicza. Robi co tylko może, by żyć i  cieszyć się każdą dobrą chwilą, Ewa ma także wiele pasji. Największą jest malarstwo. Ma wielki talent i maluje niezwykłe obrazy. Miała już kilka wystaw oraz wernisaż. Maluje również na zamówienie – ze zdjęć, więc jeśli chcesz to możesz skorzystać z jej talentu i zamówić obraz!
Interesuje się , co możemy przeczytać na jej blogu „malarstwem (głównie ekspresjonizmem, surrealizmem i symbolizmem), parapsychologią a konkretniej telepatią, jasnowidzeniem, spirytyzmem, psychotroniką, kabałą, telekinezą i psychokinezą”. Te niezwykłe pasje sprawiają, iż staje się dla innych jeszcze bardziej tajemnicza, ale i pociągająca, a przy tym po prostu – interesująca. Przyciąga do siebie wiele osób, które pragną poznać Ewę, porozmawiać z nią, a może i nauczyć się od niej czegoś, w czym jest naprawdę dobra. 

Ewa Kuchna

Ewa Kuchna

Dużo na temat jej zainteresowań  można znaleźć na  blogu http://www.photoblog.pl/lalkavoodoo/ lub na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Teatr-jednej-Lalki-Ewa-M-Kuchna/226702780781468

Nie tylko pięknie maluje, ale również pisze. Wygrała nawet w konkursie literackim. Poza tym, kocha podróże, uwielbia zabytkowe miejsca, kamieniczki oraz niezwykłe, pełne tajemnic cmentarze. Jest też miłośniczką zwierząt. W domu ma dwie papugi, na punkcie których wręcz szaleje, nawet jak kradną jej pędzle podczas malowania. Niedawno całkiem sama, z własnej woli i inicjatywy zorganizowała akcję zbierania karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierzęcego schroniska. Co więcej, nie szczędziła ani grosza – większość karmy kupiła za własne pieniądze!

Każdy, kto ją zna, wie że jest pełna pasji i życia, humoru oraz… seksapilu! Piękna, atrakcyjna dziewczyna. Choroba nie zabrała jej urody, nie pozbawiła tego błysku w oku, o którym marzy niejedna kobieta. Wielu mężczyzn nie potrafił się jej oprzeć. Ponad półtora roku temu poznała szczęściarza, z którym planuje przyszłość.

 Ewa pokonuje bariery w każdej sferze życia, a my możemy jej w tym pomóc głosując na nią na stronie https://gliwice.eu/ankieta/gliwiczanin-bez-barier

Sama Ewa uważa, że nie ma wielkich szans w konkursie. Jest bardzo skromna, poza tym – nie ma wielu znajomości, przez co jeszcze nie osiągnęła tyle ile by mogła. Jednakże teraz ma nas! Może uzyskać więcej, ma szansę na pokazanie się na scenie ogólnopolskiej !  Czasu pozostało  mało, więc głosujcie i namawiajcie kogo się da. Dla nas to tylko kliknięcie, a Ewie pomoże to otworzyć drzwi by rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia.

 

 

 

 

Ewa Kuchna, Spacer po Tartach

Ewa Kuchna Spacer po Tatrach

 

Ewa

Ewa

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz