Konkurs świąteczny Dermolab.pl

Dermolab.pl wraz z producentami dermkosmetyków La Roche Posay, Vichy, Eucerin, Iwostin, Pharmaceris oraz PuellaNova zapraszamy do udziału w konkursie świątecznym.Zaloguj się na stronie sklepu dermolab.pl i wyślij oryginalne życzenia świąteczne. Przeczytaj regulamin konkursu w dole strony.

Czekają wspaniałe nagrody!

Zestaw kosmetyków La Roche – Posay: Lipikar Baume AP balsam nawilżający 200 ml, Lipikar Surgras żel do mycia ciała 200 ml, Hydreane skóra sucha 40 ml.

Zestaw kosmetyków La Roche – Posay: Lipikar Baume AP balsam nawilżający 200 ml, Lipikar Surgras żel do mycia ciała 200 ml, Hydreane skóra mieszana 40 ml.

Zestaw kosmetyków La Roche – Posay: Lipikar Baume AP balsam nawilżający 200 ml, Lipikar surgras żel do mycia ciała 200 ml, Hydraphase intensiv skóra sucha 40 ml.

Eucerin AquAporin Activ zestaw nawilżający: Krem intensywnie nawilżający skóra sucha 40 ml, nawilżający krem pod oczy 15 ml.

Zestaw marki Iwostin Purritin emulsja matująca do skóry trądzikowej, chusteczki normalizujące, oczyszczające.

Zestaw marki Iwostin Purritin krem na noc oczyszczający zwalczający trądzik, chusteczki normalizujące, oczyszczające.

Zestaw firmy Pharmaceris przeciwko wypadaniu włosów i regenerujący: szampon wzmacniający, odżywka regenerująca.

Zestaw firmy Pharmaceris przeciwko wypadaniu włosów: szampon wzmacniający, odżywka wzmacniająca.

Odżywka regenerująca Pharmaceris do włosów suchych i zniszczonych skłonnych do łamania

Vichy Nutriloge na noc krem odżywczy i regenerujący skórę sucha i odwodnioną.

Zestaw Sensibio firmy Bioderma: Płyn micelarny 250 ml + krem kojący do skóry suchej 40 ml.

La Roche Posay

Marka, która tworzy dermokosmetyki na bazie wody termalnej do oczyszczania i pielęgnacji każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej i alergicznej. Wśród preparatów marki La Roche-Posay można odnaleźć kosmetyki do pielęgnacji skóry atopowej, trądzikowej, naczynkowej przeznaczonych zarówno dla dorosłych i dzieci.

Vichy

Kosmetyki marki Vichy produkowane są na bazie wody termalne z Vichy, która łagodzi i koi podrażnioną skórę. Firma posiada bogatą ofertę dermokosmetyków o zróżnicowanych właściwościach przeznaczonych do różnych typów skóry. Vichy to jedna z najbardziej znanych marek dermokosmetyków na świecie.

Eucerin

Rekomendowana przez dermatologów marka powstająca w oparciu o rzetelne badania naukowe. Eucerin łączy wysoką skuteczność i bezpieczeństwo dla skóry. To skuteczne rozwiązanie dla pielęgnacji skóry gwarantujące doskonałą skuteczność, zapewniające zdrową i piękną skórę.

Iwostin

W oparciu o wodę termalną Iwostin Nepentes stworzyła markę dermokosmetyków idealnie odpowiadającą potrzebom skóry. Kosmetyki Iwostin są przeznaczone do pielęgnacji skóry atopowej, alergicznej, wrażliwej, suchej, odwodnionej, naczynkowej, tłustej i z przebarwieniami.

Pharmaceris

Renomowana firma dermokosmetyczna laboratoriów dr Ireany Eris. Firma posiada szeroką gamę preparatów o różnorodnych właściwościach pielęgnacyjnych: AZS, łuszczyca, pielęgnacja włosów, suchość skóry, trądzik pospolity oraz różowaty, naczynkowość skóry. Preparaty tworzone są w wysokiej jakości laboratoriach, przetestowane pod względem wrażliwości skóry.

Bioderma

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, dermokosmetyki BIODERMA należą do najczęściej przepisywanych przez dermatologów we Francji. BIODERMA jest pierwszym niezależnym laboratorium na francuskim rynku. BIODERMA obecna jest w ponad 70 krajach i szybko rozwija się także na arenie międzynarodowej. Przez ostatnie 5 lat średni roczny wzrost firmy wynosił ponad 32%.

Regulamin konkursu „Odbierz świąteczne prezenty”

1.    Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie pt. „Odbierz świąteczne prezenty” dalej nazywany Konkursem.
2.    Organizatorem Konkursu jest sklep internetowy dermolab.pl oraz współorganizatorzy Eucerin, Vichy, Pharmaceris, Iwostin, La Roche Posay oraz PuellaNova.
3.    Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.
4.    Konkurs rozpoczyna się 1 grudni 2010 roku  i trwa do 24 grudnia 2010 roku.
5.    Uczestnikiem Konkursu może być każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu dermolab.pl. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów.
6.    Nagrodami w Konkursie są:

•    1 zestaw La Roche Posay  kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy
skład zestawu:  Lipicar Bauma Ap, Lipkar Sydent kremowy żel,
krem Hydraphase skóra sucha krem,
•    5 zestawów La Roche Posay  kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy
skład zestawu: Lipicar Bauma Ap, Lipikar Surgras kremowy żel,
krem Hydreane skóra sucha krem;
•    1 zestaw La Roche Posay  kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy
skład zestawu:  Lipicar Bauma Ap, Lipkar Sydent kremowy żel,
krem Hydreane skóra mieszana krem;
•    3 zestawy Eucerin Aquaporin Active krem nawilżający skóra sucha +
Aquaporin Active krem pod oczy.
•    7 sztuk kremów Vichy Nutrilogie na noc;
•    1 zestaw Iwostin Purritin krem na noc + Purritin chusteczki oczyszczające,
•    1 zestaw Iwostin Purritin krem na dzień + Purritin chusteczki oczyszczające,
•    3 zestawy preparatów do pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających: skład zestawu: H-Keratineum szampon wzmacniający + H-Keregin odżywka wzmacniająca;
•    2 zestawy preparatów do pielęgnacji włosów osłabionych i suchych:
skład zestawu: H-Keratineum szampon wzmacniający + H-Nutrigen odżywka regenerująca;
•    2 sztuki H-Nutrigen odżywka regenerująca;
•    10 zestawów Bioderma Sensibio: płyn mcelarny 250 ml, krem sensibio rich 40 ml.

7.    Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest nadesłanie życzeń świątecznych na adres:dermolab@dermolab.pl  do dnia 24 grudnia.
8.    Każdy Uczestnik konkursu może wysłać życzenia tylko raz. W przypadku wysłania większej ilości odpowiedzi Uczestnik zostanie zdyskwalifikowany i nie weźmie udziału w losowaniu.
9.    W celu wyłonienia zwycięzców Organizatorzy spośród wszystkich nadesłanych życzeń  wyłonią 36 osób, które otrzymają nagrody.
10.    Wyłonienie zwycięzców nastąpi w dniu 2 stycznia 2011 roku.
11.    Wszystkie nadesłanie życzenia zostaną przeanalizowane przez komisję sprawdzającą pod względem indywidualności i oryginalności życzeń.
Z pośród autorów najbardziej  oryginalnych życzeń świątecznych zostaną rozlosowane nagrody.
12.    Organizatorzy powiadomią zwycięzców o wygranej w Konkursie za pomocą poczty elektronicznej. Lista zwycięzców zostanie również opublikowana na stronie  PuellaNova w zakładce konkursy.
13.    Wraz z odpowiedzią na pytanie uczestnik Konkursu podaje imię i nazwisko oraz adres pocztowy, na który zostanie przesłana nagroda oraz adres e-mail.. Nagrody zostaną wysyłane na koszt Organizatorów wyłącznie na terenie Polski. dermolab.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzone przesyłki. Przesyłki uszkodzone lub zniszczone należy reklamować u dostawcy – na poczcie lub u kuriera.
14.    Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez Organizatorów do dnia 15 stycznia 2011 roku.
15.    Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem Konkursu przez Organizatorów  i współorganizatorów.
16.    Nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną.
17.    Wszelkie reklamacje należy przesłać w formie pisemnej na adres: dermolab.pl, ul. Warszawska 17, 21-560 Międzyrzec Podlaski do dnia 31 stycznia 2011 roku. Reklamacje zostaną rozpatrzone do dnia 15 lutego 2011 roku.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz