KONKURS! „Twoje marzenia” TYLKO dla lubiących PuellaNova na FB!

Wygraj wspaniały skórzany gadżet, który przyda Ci się w każdym miesiącu roku!  Czego pragniecie? Czego chcecie? Co jest Waszym marzeniem,a może po prostu – drobnym celem?

Chcecie być jeszcze mądrzejsze, napisać tomik wierszy, lub po prostu marzycie o tym by być szczupłe?

A może pragniecie zdać egzamin doktorski, dostać się na studia w Anglii, czy też by mieć rodzinę? Marzycie o zdrowiu bliskich, chcecie by na świecie pojawiło się wyczekiwane maleństwo? Piszcie! Każda osoba, pod tym linkiem,ma prawo do udzielenia maksymalnie 3 najważniejszych rzeczy, o których marzy… (może być ich mniej) Do tego KRÓTKIE (maksymalnie dwu-trzy-zdaniowe) uzasadnienie każdego z nich.

Do wygrania – elegancki gadżet skórzany od firmy Bellucci! To zaczynamy! Wybierzemy jedną najciekawszą,nie wykluczamy nagród pocieszenia!

Konkurs potrwa do 18.10.2015, a o tym, kto wygrał,poinformujemy maksymalnie w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu. Nagrody wyślemy w ciągu kolejnych 10 dni roboczych (od otrzymania danych). Nieprzesłanie danych jest jednoznaczne z rezygnacją z nagrody. Piszemy pod TYM wątkiem!DO DZIEŁA (Uwaga – torba na zdjęciu nie jest wygraną,przedstawia jedynie charakter marki)

Zapraszamy zarówno PANIE jak i PANÓW !!!

jacykow1

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU
1. ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU
1.1. Organizatorem konkursu jest PuellaNova , Internetowe
Pismo Kobiece  
1.2. Konkurs będzie trwał do 18..10..2015
1.3. Konkurs nie jest grą losową i udział w nim jest dobrowolny
1.3 Informacja o wygranych pojawi się na stronie PuellaNova I  FB  w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.
. 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
2.1. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie lub osoby niepełnoletnie, (które mają zgodę rodziców lub opiekunów na wzięcie udziału w Konkursie), zarejestrowane na stronie PuellaNova za wyjątkiem pracowników i najbliższych członków rodzin pracowników PuellaNova i Belucci
3. PRZYSTĄPIENIE DO KONKURSU
3.1. Każda z osób (poza wymienionymi z pkt.2.1 powyżej) może wziąć udział w Konkursie poprzez wysłanie w okresie trwania Konkursu wiadomości na post konkursowy na FB
3.3. Przez polubienie Portalu w serwusue FaceBook uczestnik akceptuje treść niniejszego Regulaminu oraz warunki Konkursu opublikowane w treści ogłoszenia Konkursu. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem Konkursu przez Organizatorów Konkursu.
4. ZASADY KONKURSU
4.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy postąpić zgodnie z informacjami podanymi na stronie konkursowej.
.
6. NAGRODY W KONKURSIE
6.1 Nagrodą jest gadżet skórzany ugundiwany przez Bellucci które zostaną przekazane drogą pocztową przed Redakcje w ciągu trzech tygodni od daty otrzymania danych potrzebnych do wysyłki
9.1. Regulamin niniejszego Konkursu jest dostępny na stronie WWW.puellanova.pl
9.2. PuellaNova informuje, iż dane osobowe uczestników Konkursu tj. imię, nazwisko, adres będą przetwarzane przez Organizatora Konkursu wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie, w szczególności w celu opublikowania wyników Konkursu oraz przekazania laureatom nagród konkursowych. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wysłanie przyrzeczonych w Konkursie nagród. Dane osobowe uczestników Konkursu będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. PuellaNova informuje, iż dane osobowe laureatów Konkursu mogą zostać opublikowane na stronach internetowych
PuellaNova.
9.3. Biorąc udział w Konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
9.4. PuellaNova nie ponosi odpowiedzialności za działalność podmiotów świadczących usługi pocztowe, bankowe lub telekomunikacyjne, w tym zapewniające dostęp do sieci Internet.
9.5. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego, a w szczególności art. 919 – 921 Kodeksu Cywilnego.
9.6. PuellaNova przysługuje prawo do zmian Regulaminu
9.7. Nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną.
9.8. Decyzja jest ostateczna. 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz