KONKURS wygraj kosmetyki, sprawdź, ile wiesz, o dezodorantach!

Konkurs na lato! Latem pocimy się bardziej – zarówno kobiety, jak mężczyźni. Próbujemy różnych kosmetyków, specyfików, a my oferujemy naszym Czytelniczkom i Czytelnikom Earth Salt ROLL – dla mężczyzn i kobiet. W naszym konkursie można wygrać 4 zestawy tych kosmetyków! Zasady są niezwykle proste!

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Aby wziąć udział, należy:
1. Polubić stronę PuellaNova na FB https://www.facebook.com/puellanovapl/
2. Odpowiedzieć na pytanie – jak zapobiegać poceniu się?
dezodorant1

Odpowiedzi prosimy przesyłać do 24.07.2017 (do godz. 24.00) na adres naczelna@puellanova.pl z tytułem maila „Konkurs Earth Salt ROLL” Prosimy o podpisywanie się Nickiem używanym na FB oraz/lub imieniem i nazwiskiem, które możemy opublikować w przypadku wygranej.

Informacje o wygranej podamy w ciągu ok. 7 dni od zakończenia konkursu. Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi! Wtedy też poprosimy o podanie danych do wysyłki. Dane do wysyłki NIE SĄ POTRZEBNE w mailach konkursowych!  Będą one potrzebne wyłącznie jednorazowo do wysłania nagród. 

 

Więcej o poceniu się? Dowiedzcie się tutaj!
Jak dbać o wrażliwą skórę pod pachami?

Poznaj niezwykłe właściwości ałunu razem z produktami
Earth Salt

Skóra pod pachami to jedno z najbardziej wrażliwych miejsc na ciele. Bardzo często jest narażona na podrażnienia czy zaczerwienienia. Niewłaściwa pielęgnacja może prowadzić do zmian alergicznych i innych, niepokojących problemów. Podrażnione miejsca są bardziej podatne na różnego rodzaju infekcje, dlatego warto zwrócić uwagę na to, by odpowiednio zadbać o skórę w tym miejscu. Nowością w linii jest pierwszy na polskim rynku dezodorant rozjaśniający – Earth Salt ROLL – ON WOMAN WHITENING.

Depilacja
Częste golenie pach, czy ich depilacja, to bardzo inwazyjny zabieg dla delikatnej skóry. Przed przystąpieniem do takich zabiegów warto się odpowiednio przygotować. Ważną częścią pielęgnacji będzie peeling, który złuszczy nam naskórek. Należy również pamiętać, by depilację wykonywać po kąpieli. Skóra wtedy jest miękka i mniej podatna na podrażnienia.
Odpowiednie kosmetyki

Ważną częścią pielęgnacji pod pachami jest używanie produktów, które nie podrażnią nam skóry. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ dezodorantów używamy codziennie. W przypadku wrażliwej skóry świetnie sprawdzą się produkty naturalne. Linia Earth Salt stworzona została na bazie ałunu, czyli naturalnego kryształu znanego jeszcze z czasów starożytnego Rzymu. Ma on antyseptyczne działanie, dzięki czemu blokuje rozwój bakterii, które powodują przykry zapach. Jednocześnie nie blokuje porów skóry, dzięki czemu szkodliwe toksyny są nadal usuwane z organizmu. Earth Salt oferuje dwa rodzaje swoich produktów – w kamieniu oraz w wersji roll-on.
Przebarwienia
Przy nieodpowiedniej pielęgnacji częstym zjawiskiem są ciemne plamy pod pachami. Jest to nieestetyczne, a bardzo częste przy nadmiernej potliwości, czy używanie nieodpowiednich kosmetyków, na przykład z dodatkiem alkoholu. Problem jest dość uciążliwy, jednak linia Earth Salt ma na to w 100% naturalne rozwiązanie! Earth Salt DEO ROLL – ON WHITENING to pierwszy taki na polskim rynku dezodorant z formułą rozjaśniającą, na bazie wodnego roztworu ałunu, w połączeniu z japońskim kwasem kojic. Naturalnie koi i działa antyseptycznie, a do tego naturalnie ogranicza produkcję melaniny. Dzięki temu wyrównuje koloryt skóry, działa rozjaśniająco – skutecznie niweluje wszelkie ciemne przebarwienia. Dostępny jest w wersji dla mężczyzn na bazie mięty i limonki oraz z różowych winogron dla kobiet

Earth Salt ROLL – ON WOMAN WHITENING

Nawilżanie

Odpowiednia pielęgnacja skóry pod pachami polega również na nawilżaniu. Jest to ważny krok w codziennej pielęgnacji, którego nie wolno pomijać! Ma to ogromne znaczenie przy regeneracji naskórka. Na skórę najlepiej stosować nawilżające kremy i balsamy, które będą zapobiegały kolejnym podrażnieniom.

REGULAMIN KONKURSU
1. ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU
1.1. Organizatorem konkursu jest PuellaNova , Internetowe
Pismo Kobiece oraz Sense and Body sp. Z o. o.
1.3. Konkurs nie jest grą losową i udział w nim jest dobrowolny
1.3 Informację o wygranych pojawią się na stronie PuellaNova.pl w ciągu tygodnia od zakończenia. Laureatki / laureaci będą mieli 5 dni czasu aby potwierdzić swoje dane osobowe i przekazać je pod wskazany adres e-mai.
. 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
2.1. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie lub osoby niepełnoletnie, (które mają zgodę rodziców lub opiekunów na wzięcie udziału w Konkursie),będące fan(k)ami PuellaNova na portalu FaceBook, za wyjątkiem pracowników i najbliższych członków rodzin pracowników PuellaNova i Sense and Body sp. Z o. o.
3. PRZYSTĄPIENIE DO KONKURSU
3.1. Każda z osób (poza wymienionymi z pkt.2.1 powyżej) może wziąć udział w Konkursie poprzez wykonanie czynności wymienionych na stronie oraz na FB czynności.
3.3. Przez rejestrację w Portalu uczestnik akceptuje treść niniejszego Regulaminu oraz warunki Konkursu opublikowane w treści ogłoszenia Konkursu. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem Konkursu przez Organizatorów Konkursu.
4. ZASADY KONKURSU
4.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy postąpić zgodnie z informacjami podanymi na stronie konkursowej.
.
6. NAGRODY W KONKURSIE
6.1 Nagrodami są zestawy kosmetyków Sense and Body sp. Z o. o, które zostaną przekazane drogą pocztową w ciągu maksimum 4 tygodni od daty otrzymania danych potrzebnych do wysyłki
9.1. Regulamin niniejszego Konkursu jest dostępny na stronie WWW.puellanova.pl
9.2. PuellaNova informuje, iż dane osobowe uczestników Konkursu tj. imię, nazwisko, adres będą przetwarzane przez Organizatora Konkursu wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie, w szczególności w celu opublikowania wyników Konkursu oraz przekazania laureatom nagród konkursowych. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wysłanie przyrzeczonych w Konkursie nagród. Dane osobowe uczestników Konkursu będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. PuellaNova informuje, iż dane osobowe laureatów Konkursu mogą zostać opublikowane na stronach internetowych
PuellaNova.
9.3. Biorąc udział w Konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
9.4. PuellaNova nie ponosi odpowiedzialności za działalność podmiotów świadczących usługi pocztowe, bankowe lub telekomunikacyjne, w tym zapewniające dostęp do sieci Internet.
9.5. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego, a w szczególności art. 919 – 921 Kodeksu Cywilnego.
9.6. PuellaNova przysługuje prawo do zmian Regulaminu
9.7. Nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną.
9.8. Decyzja jest ostateczna.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz