Odważne! Opowiadanie erotyczne…tylko dla…dorosłych!

„Francuska pokojówka”

Przyjechał po mnie późnym popołudniem. Na przywitanie dostałam dużego buziaka i słowa, że bardzo się cieszy, że znowu może mnie zobaczyć. A w planach było masowanie, całowanie, przytulanie, kochanie, dotykanie i tak dalej… Pojechaliśmy do Niego. A tam wszystko było przygotowane. Ciepło, ogień w kominku, spokój. Tylko my i nasze pragnienia.

Rozmawialiśmy trochę, śmialiśmy się. Otwierając szampana połowę wylał na mnie – wiem doskonale, że zrobił to z pełną premedytacją. Po prostu miałam się szybko rozebrać, albo raczej przebrać. No i niech będzie. Postanowiliśmy sprawdzić jak będę w wyglądać w ciuszkach jakie dla mnie kupił. Miał być strój pokojówki, potem wpadł na pomysł pielęgniarki, ale w ostateczności pierwsza wersja okazała się być właściwa. Ja wzięłam ze sobą czarne obcasiki, by dopełniały całość. Więc do roboty! Należało w końcu zabrać się za „sprzątanie”. :-)

W skład „mojego służbowego” stroju wchodziły: skąpe majtki, prześwitujący fartuszek, czarny, obszyty delikatną białą koronką, gorsecik z przodu zawiązywany sznureczkami, czarne pończochy, opaska na głowę. To ostatnie to sobie darowaliśmy, a w pozostałych fatałaszkach wyglądałam dosyć dziwnie, by nie powiedzieć śmiesznie. Nie no, bądźmy szczerzy, wyglądałam bardzo, ale to bardzo śmiesznie, wręcz idiotycznie, ale co tam. Raz się żyje! Po wygłupiać się można, a nawet trzeba. Gdy wyszłam z łazienki, wychyliłam nieśmiało głowę do salonu, bo głupio się czułam i powoli pokazywałam mu się.

Na początku roześmiał się razem ze mną, ale gdy podeszłam bliżej to zobaczyłam żar w jego oczach. Pocałował mnie i wtedy już myśleliśmy tylko o jednym. Zaczął wodzić ręką po moim ciele. Najpierw po nogach, udach. Pogładził pośladki, dotknął piersi. Podniecał. W trakcie całował mnie po szyi, a po chwili nasze usta spotkały się. Ogarnęło nas głębokie i nagłe pragnienie. Chwilę pieścił moją myszkę przez cienki materiał bielizny. Już nie byłam wilgotna, byłam mokra. Wsunął swoją dłoń pod majtki i wszedł jednym palcem, dwoma. Jęknęłam. Poczułam, że zsuwa mi majtki.

Odepchnęłam go szybko i zaczęłam rozpinać jego koszulę, ściągać spodnie. A tu co to? On bez bielizny? No proszę, jak fajnie. Uklęknęłam przed nim i wzięłam sztywnego penisa do ust. Głęboko, jakbym chciała go połknąć. Lizałam, oblizywałam go, z góry na dół, z dołu do góry. Dotknęłam końcówką języka jajeczek, potem podnosiłam się powoli, znalazłam się przy sutkach. Jego ręce dotykały mnie, dłonie ściskały mój tyłeczek. Zaczynał dobierać się do moich piersi. Pociągnął za sznureczki, rozwiązywał, odkrywając powoli moje nabrzmiałe sutki. Zostałam jedynie w fartuszku z gołą pupką, w pończochach i butkach. On zrzucił z siebie spodnie, w samej koszuli wyglądał uroczo, chłonęłam jego wspaniały zapach, który pobudzał mnie intensywnie. Uklęknął przede mną, rozsunął moje nogi. Cicho, cichutko jęknęłam z rozkoszy. Zachęciło go to i wsunął swój język najgłębiej jak mógł.

Czym prędzej wziął mnie na ręce i położył przed kominkiem na pościeli. Mocnym ruchem rozłożył nogi i włożył mi swojego ptaszka na całą głębokość. Zabolało i głośno krzyknęłam. Bo zbyt szybko i gwałtownie. Lecz po kilku pchnięciach ból zrównał się z rozkoszą i to było niezwykłe. Każde jego pchnięcie było niczym zdobywanie głębokości. Po kilku ruchach moje podniecenie sięgało szczytów i zaczynałam coraz głośniej krzyczeć.

Powiedziałam dość, na chwilę, na moment
przerwał. Przytulił mnie i głaskał po twarzy szepcząc miłe słowa. Położył się wygodnie na plecach. Usiadłam na nim, całowałam jego pachnące ciało. Ręka sięgnęła po najcenniejszy skarb i pieściła. Nadziałam się na niego i zaczęłam ujeżdżać. Przymknął oczy. Oddawaliśmy się rozkoszy. Obserwowałam jego twarz jak zmienia się w trakcie gorącej zabawy. Chciałam mu dać tyle przyjemności, ile on dawał mnie. Gdy dochodził ściągnął mnie z siebie i popchnął moją głowę niżej. Zdążyłam oblizać fiutka i trysnął mi na usta. Słodko, intensywnie, szybko.

Leżeliśmy jeszcze jakiś czas. Przytuleni. Zadowoleni. Usnęliśmy razem. W końcu mogliśmy sobie na to pozwolić. Tak na to z wielkim utęsknieniem czekałam.

Kolejne opowiadanie erotyczne „W Połowie drogi”  http://puellanova.pl/w-polowie-drogi-opowiadanie-erotyczne-specjalnie-dla-czytelniczek-puellanova-autorka-bia-sadowska/

Dalsza część – http://puellanova.pl/w-polowie-drogi-boze-narodzenie-2016-erotyczne-swiateczne-opowiadanie-bia-sadowska-dla-puellanova/

http://erotycznie.bloog.pl/

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz