Ostatni książkowy pomysł na prezenty! prezenty dla niej i dla niego

Przedstawiamy kilka książek, po które warto przejść się do księgarni lub zamówić przez Internet – (jeszcze jest czas!) i podarować komuś na prezent na Boże Narodzenie lub na Nowy Rok – jako dobry początek nadchodzącego, 2016 roku.


Pierwszą pozycją jest książka, która spodoba się wielu osobom lubiącym poradniki! Jest to pozycja „Nauka kochania siebie” dr Davida R. Hamiltona wydawnictwa Studia Astropsychologii. Trudno jest w naszym świecie o samoakceptacje i pozytywne myślenie o samej sobie. Wciąż mamy do siebie jakieś pretensje, żal. Ta książka może podpowiedzieć, jak zmienić stosunek człowieka do samego siebie na lepszy i pomóc mu odnaleźć się we współczesnym świecie. Wydaje się idealna dla każdego!

Innym dobrym pomysłem prezentu książkowego, z tego samego wydawnictwa, jest książka przeznaczona dla osób cierpiących na jakieś dolegliwości. Jest to pozycja dla tych, które chcą poznać przyczyny choroby i nauczyć się z nią walczyć nie tylko poprzez środki medyczne. Jest to „Uzdrawianie komórkowe” Barbary Wren.

Dla dbających o zdrowie na rynku jest bardzo dużo propozycji. My przedstawiamy „Co mówi Twoja krew” Lothar Ursinus, która nie tylko pomaga zrozumieć wyniki laboratoryjne, ale i rozpoznać zaburzenia, które mogą wynikać z braku danych witamin, ocenić nieprawidłowości w pracy mózgu, a potem podjąć pracę nad naprawą tych niedoborów. Ta książka pochodzi z wydawnictwa Vital 

W księgozbiorze miłośników zwierząt nie może zabraknąć wielkiego wydarzenia wydawniczego tego roku „Wilki” Adama Wajraka. Niesamowite historie o wilkach, o poszukiwaniu ich śladów, przywoływanie opowieści z nimi związanymi i rozmowy o nich… Ale także, co dla Adama Wajraka charakterystyczne, odrobinę tzw. Ciepłej „prywaty”, która sprawia, ze czytelnik sprawia się jego znajomym. Wszystko to sprawia, że książka jest nie tylko o wilkach, ale i o nas, ludziach. Ta ksiażka to absolutny hit tego roku, chociaż słowo „hit” do niej nie pasuje…. Książka „Wilki” Wydawnictwa Agory S.A.

Na dobry humor i rozładowanie atmosfery idealna będzie… blondynka, czyli „Nie zmienił się tylko blond” Agaty Przybyłek  świetna książka głównie (ale nie tylko) dla pań, która potrafi rozśmieszyć w najbardziej „dołujący” wieczór i dodać animuszu na nowy rok. Może przyczynić się do wielu noworocznych postanowień!

Dla wielbicieli kryminału – hit tego roku czyli kolejna część Millenium – „Co nas nie zabije” Davida Lagercrantza. Jest to kontynuacja znanej, bestsellerowej trylogii „Millenium” Stiega Larssona i następca, według wielu, doścignął mistrza. Może nie widać tego po przeczytaniu kilka pierwszych kartek kryminału, jednak gdy atmosfera rośnie, akcja zaczyna nabierać tempa, książka robi się naprawdę wciągająca… Dlatego bardzo ją polecamy!

Która kobieta się nie odchudza? Dla nich polecamy książkę „Mała czarna” Lauren Slayton – 10 sztuczek do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek. Niewielka, poręczna, krótka, a zawierająca mnóstwo wiedzy pozycja! Tę i wiele więcej książek tego typu znajdziecie na stronie wydawnictwa – http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Z tego samego wydawnictwa polecamy niesamowitą, pełną seksu, pożądania, ale i nieco mrocznych spraw książkę Uwikłani.Pokusa Laurelin Paige. Czasami mroczna, jednak niezwykle pociągająca, a przede wszystkim – wciągająca i pociągająca o niebanalnym zakończeniu lektura… Spodoba się zarówno paniom, jak i panom.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Komentarz dla "Ostatni książkowy pomysł na prezenty! prezenty dla niej i dla niego"

 1. Alexa_0 pisze:

  Widziałam już gdzieś recenzje tej książki „co nas nie zabije”. Będę musiała zrobić sobie prezent na Nowy Rok ;)

Dodaj komentarz