Pelleve, lifting bez bólu!

Pelleve!

Zabieg Pelleve to jeden z najnowocześniejszych, niechirurgicznych metod służących utrzymaniu młodego wyglądu, przeprowadzany bez potrzeby zastosowania znieczulenia ogólnego. System Pelleve wykorzystuje energię o częstotliwości fal radiowych, które ogrzewają tkanki miękkie znajdujące się pod skórą. Specjalny żel zamrażający Cool-Gel chłodzi zewnętrzną powierzchnię skóry w czasie zabiegu. Ogrzewanie i równoczesne chłodzenie prowadzi do kurczenia się i napinania włókien kolagenowych, co powoduje napięcie i odmłodzenie skóry. Napięcie skóry trwa od roku do trzech lat.

Pelleve, to metoda nieinwazyjna. Po zabiegu nie ma widocznych śladów zabiegu, takich jak zasinienia lub cięcia, a ryzyko powstania blizn jest minimalne. Od razu po zastosowaniu systemu Pelleve można powrócić do codziennych zajęć.

ZALETY ZABIEGU Pelleve
– zabieg nieinwazyjny, bez wykonywania nacięć i niszczenia tkanek
– poziom kontroli osiąganego efektu, niedostępny dla innych metod
– brak krwawienia i siniaków, blizn
– możliwość łączenia z innymi metodami odmładzającymi

PO ZABIEGU:

Brak okresu rekonwalescencji, jaki jest potrzebny po chirurgicznych zabiegach kosmetycznych. Od razu można powrócić do codziennych zajęć. Miejscowe niewielkie zaczerwienienie widoczne jest zwykle przez niecałą godzinę, a nigdy dłużej niż 24 godziny. Pełny efekt zabiegu pojawia się stopniowo przez kilka miesięcy i utrzymuje przez rok do trzech lat. Czas ten jest zmienny u różnych pacjentów. Podobnie jak w przypadku każdego innego zabiegu kosmetycznego, należy się spodziewać, że z biegiem czasu jego efekty będą znikać. Można wówczas zabieg powtórzyć.
Najczęściej zadawane pytania:
Czy technika Pelleve jest bezpieczna ?
Tak. Technika Pelleve była ulepszana i dopracowywana poprzez całe lata zbierania doświadczeń z coraz doskonalszymi metodami leczenia i urządzeniami wykorzystującymi energię o częstotliwości fal radiowych (RF). Firma Ellman oferuje swoje urządzenia RF od roku 1969.

Czy zabieg jest bolesny ?

Zabiegi wykorzystujące technikę Pelleve mogą być wykonywane bez stosowania znieczulenia. Niektórzy pacjenci mogą chcieć przyjąć doustny lek przeciwbólowy ze względu na odczucie gorąca. Aktywacji uchwytu RF Dome towarzyszy krótkie odczucie łagodnego lub intensywnego gorąca w okolicy poddawanej zabiegowi, po czym odczuwalny jest natychmiast łagodzący efekt działania żelu chłodzącego.

Jakie są wyniki zabiegu ?

Skóra twarzy i szyi może stać się bardziej napięta co zapewnia łagodny, niechirurgiczny efekt uniesienia brwi i wygładzenia twarzy. Zabieg taki stosowany jest często w przypadku obwisłego podbródka. Efekt napięcia skóry może być wykorzystywany do wzmocnienia zbyt luźnej lub obwisłej skóry pokrywającej inne części ciała, takie jak brzuch czy nogi. Większość pacjentów dostrzega wyniki zabiegu od razu po jego wykonaniu. Może się jednak zdarzyć, ze będą one ujawniać stopniowo w okresie trzech do sześciu miesięcy w miarę napinania się skóry i formowania nowych włókien kolagenu. W zależności od tego, która okolica została poddana zabiegowi, jak luźna jest skóra oraz jakie są oczekiwane rezultaty, konieczne może być wykonywanie więcej niż jednego zabiegu.

Przeciwwskazania:
– uszkodzenia skóry

– choroby tarczycy w stanie ostrym

– nadczynność tarczycy

– neuralgie

– choroba Sudecka (zanik plamisty)

– zaburzenia krążenia obwodowego

– zapalenie żył

– nowotwory

– miesiączka

– ciąża

– zaćma

– zaburzenia czucia

– psychozy

– maniakalna depresja

– zarostowe zapalenie tętnic

– obecność ciał metalowych

– elektroniczne implanty (rozrusznik)

– gruźlica

– choroba wrzodowa

 

Więcej dowiesz się TU

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz