Pomysły na wyjątkowe Walentynki jaki mamy pomysł na 14 lutego?


Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. To święto na dobre zadomowiło się w polskich warunkach i dzięki niemu luty stał się miesiącem zakochanych. Jak spędzić wyjątkowo ten dzień? Pomysły na wyjątkowe Walentynki na PuellaNova! Już dziś pomyśl, jak spędzić tegoroczne Walentynki. 
Pomysły na wyjątkowe Walentynki

Romantyczna noc w hotelu

Zarezerwuj ją już dziś! W ładnym hotelu, a może pensjonacie pod miastem. Nie musi być najdroższy apartament, ale nic tak nie zbliża kochanków, jak wspólnie spędzona noc poza domem, w przyjemnych warunkach, gdzie nie trzeba martwić się o bałagan, brudne talerze, romantycznego nastroju nie zburzy dźwięk telefonu ani domofonu. To, oczywiście, dość kosztowny pomysł, ale ile daje satysfakcji! Noc w średniej klasy hotelu to koszt od ok. 120 zł, więc nie jest to też kwota nieosiągalna. Warto zadbać o związek i wykorzystać w ten sposób ten wyjątkowy dzień. Pomyśl tylko… Ty i on, w wielkim łóżku, przytuleni, ze świadomością, że jesteście tam tylko po to, by po prostu być razem. Żadnych zmartwień, obowiązków. Niech to będzie nawet miejski hotel! Ważne, by było to ładne, przytulne miejsce, w którym będziecie czuć się komfortowo.

Wyjątkowy spacer

Nie masz zbyt wielu środków, a chcesz zrobić coś innego niż zwykle? Wybierzcie się na spacer poza miasto do jakiegoś sympatycznego miejsca. Może stadnina koni albo małe jeziorko? Tak rzadko macie okazję wspólnie pospacerować, porozmawiać, przytulić się na mrozie.

Romantyczna kolacja

Banał, prawda? Ale przyznaj się, kiedy ostatnio mieliście okazję wspólnie zjeść coś przy świecach, w romantycznym nastroju? W Walentynki kicz dozwolony, więc nie bój się zapachowych świec w kształcie serc, czerwonych baloników… Kup dobre wino, przygotuj coś wyjątkowego do jedzenia albo zamów pizzę, a jeszcze lepiej – spaghetti. Nie zapomnij o romantycznej muzyce!

Walentynki w spa?

Wystarczy, że przejdziecie się do sauny, albo wynajmiecie jaccuzzi na popołudnie. Gorąca atmosfera sprzyja romantycznemu nastrojowi! Po saunie lekko rozleniwieni i wypoczęci z przyjemnością położycie się na wspólnym łóżku. Jaccuzzi tylko we dwoje, oczywiście, nago, w pachnącej pianie…. Brzmi świetnie, prawda?

Aktywnie

Może niekoniecznie na siłowni, ale na rowerach, albo konno. Nie umiecie jeździć? To świetna okazja na pierwsze lekcje! A może na lodowisku albo na energicznym spacerze. A po takim wysiłku świetnie sprawdzi się pomysł z sauną. I koniecznie grzane wino! Wspólny ruch świetnie wam zrobi. Nie tylko poprawi kondycję, ale przede wszystkim, da poczucie, że robicie coś wspólnie, a zmęczenie sprawi, że będziecie mieli ochotę na bardzo spokojny i romantyczny wieczór.

Wspólny cel

Odnajdźcie coś, co chcecie robić razem. Wspólny cel zbliża ludzi. Czy będzie to coś małego, czy wielkiego, nie ma znaczenia. Może pójdziecie na kurs angielskiego, albo założycie waszą stronę internetową czy bloga? Albo jeszcze lepiej – zróbcie coś, co przyniesie radość nie tylko wam! Moze zaniesiecie karmę zwierzakom ze schroniska albo zaczniecie dawać korepetycję biednym dzieciakom z domu dziecka? Wykorzystajcie Walentynki by stać się lepszymi!

Rozmawiajcie!

To najważniejsze, aby móc spędzić trochę czasu tylko we dwoje i ROZMAWIAĆ. Nie o cieknącym kranie, problemach dzieci, ale o sobie. O przyszłości, marzeniach, planach. Przypomnijcie sobie swoje pierwsze randki, jak wtedy cudownie się czuliście, jak bardzo byliście zakochani! Odkryjcie w sobie na nowo żar uczuć. Porozmawiajcie o tym, co jest dla was naprawdę ważne, mówcie sobie komplementy… Czułe słówka są potrzebne każdemu!

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz