Reklama/współpraca

PuellaNova , wydawnictwo  Meritum  Media, jest pismem przeznaczonym przede wszystkim dla kobiet. Nasz  target to kobieta w wieku 18-35 lat, o wykształceniu przynajmniej średnim, mieszkająca w mieście, mająca dostęp do Internetu. Na stronę wchodzą także czytelniczki młodsze, w wieku od ok. 18 lat i starsze, do ok 45 roku życia. PuellaNova jest także odwiedzana przez mężczyzn.

Kampania reklamowa w serwisie PuellaNova umożliwia reklamodawcy dotarcie do sprecyzowanej grupy odbiorców. Internet, najnowocześniejsze i bardzo popularne medium daje ogromne możliwości reklamy i oddziaływania na potencjalnych odbiorców. PuellaNova istnieje na rynku od ponad dwóch lat, dzięki czemu ma silną, niezachwianą pozycję. Możemy stworzyć ciekawe i oryginalne narzędzia promujące Państwa firmę, jak pop-up, list do czytelniczek, konkurs, itp. Jesteśmy otwarci na współpracę typu:

-patronaty

-wymiany bannerami/tekstami

-organinzowanie wspólnych akcji

i inne

Współpraca z serwisem jest dużo tańsza w porównaniu z reklamami drukowanymi lub telewizyjnymi czy radiowymi. Ważnym faktem jest iż ok. 70% respondentów wchodzących do Internetu pamięta reklamy wizualne wyświetlające się w sieci. Taka reklama jest więc niezwykle skuteczna, a jej koszty są niskie. Dzięki reklamie w Internecie możecie Państwo pozyskać nowych klientów, szybko dotrzeć do odbiorców z informacją o Waszej firmie, powiększyć zyski, poprawić wizerunek firmy i zwiększyć kontakt z potencjalnymi klientami.

Statystyki:

Portal istnieje od września 2004 roku i cieszy się niezwykle dużą popularnością. Codziennie notujemy od ok. 9000 do ok. 18000 odsłon na stronach portalu. Dziennie odwiedza nas ok.3 tys. unikalnych użytkowników. Systematycznie odwiedza nas w miesiącu ponad 100 000 osób, zarejestrowanych użytkowników jest z nami coraz więcej. W tej chwili ich liczba wynosi 24 tys. 

Zaufały nam już m.in.

Hotel Miłomłyn Zdrój, firma Franco Bellucci, Hotel Spa Kadyny Srebrny Dzwon, Italian Fashion, Kosmetyki AA, Der-Med, La Karnita, La Perla, Farmona Kosmetyki, Koga, wydawnictwo WAB, Bielenda, Gatta, AVON, Synesis, S&uumldzucker Polska S.A, Irving, wydawnictwo Rebis, wydawnictwo Prószyński i S-ka, Velvet,  i wielu innych.

Reklama:

Bannery – poziome, billboardy, zwykłe

Teksty sponsorowane – artykuł zamieszczony w serwisie, wraz z adresem, linkiem, zdjęciami i wszelkimi materiałami nadesłanymi przez firmę

Mały banner– graficzny prostokąt reklamowy pod menu lub pod ankietą

Linki sponsorowane – umieszczane w tekstach, – pod artykułami lub na ich początku (do ustalenia) lub w linkowni.

Kampanie e-mailowe – list wysyłany do czytelniczek i czytelników

Konkursy:

Dodatki, gadżety, i inne formy reklamy proponowane przez Państwa firmę.

Główny sponsor PuellaNova – logo bądź loga sponsora głównego są obecne w serwisie przez cały czas, na każdym poziomie zbliżenia i przy wszystkich wyszukiwaniach.

Dodatkowo logo będzie mogło być elementem graficznym oraz odsyłaczem do strony internetowej sponsora.

Jeżeli chcecie Państwo zorganizować skuteczną, wielopoziomową kampanię reklamową, zorganizować konkurs, umieścić ankietę, lub skorzystać z innych form promocji na naszym portalu, prosimy o kontakt:


Aleksandra Zumkowska-Pawłowicz
naczelna@puellanova.pl
tel. 0 504 225 119

Dodaj komentarz