Suplementy diety dla mężczyzn – sposób na poprawę płodności

Współcześnie żyjemy coraz szybciej, nie mamy czasu na prowadzenie aktywnego trybu życia i zdrowe odżywianie się, dlatego ogólny stan naszego zdrowia często nie jest najlepszy. Chroniczny stres oraz zmęczenie, a także liczne niedobory witamin i substancji odżywczych sprawiają, że coraz więcej par boryka się z problemy z płodnością. Najczęściej pierwsza do lekarza udaje się kobieta, jednak statystyki mówią, że partnerzy powinni badać się jednocześnie, ponieważ prawie połowa kłopotów z płodnością leży po stronie mężczyzny.

 

Przyczyny niepłodności u mężczyzn

Przyczyny męskiej niepłodności najczęściej są związane z nadmiernym stresem, który niezwykle negatywnie wpływa na organizm ludzki. Ponadto coraz częściej zdarza się, że źródłem problemów z płodnością (zarówno kobiet, jak i mężczyzn) jest wiek. Od pewnego czasu później decydujemy się na zostanie rodzicami, a nasz organizm nie nadąża za zmianami społecznymi będącymi powodem takich tendencji. Jeśli więc od około dwóch lat bezskutecznie staramy się o dziecko, powinniśmy udać się do lekarza i wykonać odpowiednie badania, ponieważ problem może być poważny. Pamiętajmy także, że kłopoty z płodnością mogą sygnalizować wiele niebezpiecznych chorób. Wśród nich znajdują się, m.in. cukrzyca, choroby nerek, dolegliwości ze strony układu oddechowego czy wątroby.

zakochana-para

 

Sposoby na leczenie niepłodności – Permen repro

Istnieje wiele sposób leczenia problemów z płodnością, dlatego w procesie normowania sprawności seksualnej oraz płodności niezbędne jest zdiagnozowanie przyczyn kłopotów, a następnie podjęcie odpowiedniego leczenia. Czasami to nie poważna choroba lub przewlekły stres czy zmęczenie sprawiają, że bezskutecznie staramy się o potomka. Powód może być banalny, np. niewłaściwa odzież powodująca przegrzewanie się jąder i czasową utratę płodności. Bez względu na wszystko warto odpowiednio zbilansować swoją dietę i rozpocząć prowadzenie aktywnego trybu życia, by wzmocnić organizm i uregulować wszystkie procesy w nim zachodzące. Nie zaszkodzi także przyjmowanie suplementów diety dla mężczyzn, np. Permen Repro, który zawiera w sobie orchis mascula (tzw. storczyk męski), czyli roślinę wspomagającą męską płodność poprzez poprawienie jakości nasienia. W skład preparatu wchodzi również Lepidium meyenii (korzeń maca) stymulujący pożądanie oraz pomocny w zachowanie naturalnej aktywności seksualnej. Kolejnym ingredientem Permenu repro jest withania somnifera (witania ospała), która z kolei wspiera uczucie energii i witalności. Cynk, który także znajdziemy w składzie preparatu repro pomaga natomiast w utrzymaniu prawidłowej płodności oraz odpowiednich funkcji rozrodczych.

Stosowanie preparatu Permen repro jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia mężczyzny, ponieważ skład suplementu został oparty na naturalnych składnikach. Produkt został opracowany przez specjalistów, którzy zadbali, by w tabletce znalazło się wszystko to, co idealnie wzbogaci dietę i przyczyni się do wspomagania męskiej płodności, dlatego po Permen repro powinni sięgnąć wszyscy mężczyźni planujący powiększenie rodziny.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz