Szczoteczki i nowe produkty firmy Jordan – test produktów

Szczoteczki, kolorowe, z niebanalnymi wzorami… Aż proszą, żeby ich używać! . Dwanaście unikalnych, wyróżniających się projektów, inspirowanych surową, przyrodą północy pozwala wybrać produkt pasujący do naszego stylu bycia i upodobań.

Każda i każdy z nas może więc wybrać szczoteczkę, która będzie pasować do charakteru, ale i wnętrza łazienki. To jest naprawdę rewelacyjny pomysł. Są praktyczne, mycie zębów jest dzięki nim nie tylko przyjemniejsze, ale i daje oczekiwany efekt. Fajnie jest bawić się kolorami. Jestem na tak!

Czyścik 3w1 Flosser: nić, wykałaczka i czyścik do języka to bardzo praktyczna rzecz, idealne połączenie tego, czego potrzebujemy po każdym posiłku. To absolutny „must have” w torebce każdej z nas czy męskiej kieszeni. Jest praktyczny, łączy te trzy funkcje idealnie i sprawdza się, kiedy „coś wejdzie nam między zęby”.

Nici dentystyczne dostosowane do potrzeb to również doskonały pomysł. Każdy może wybrać dla siebie taką, jakiej potrzebuje. Jest ich tak duży wybór, że aż kusi, by mieć je wszystkie. Znajdziemy wśród nich m.in. takie nici, które pomagają w wybielaniu zębów, inne natomiast nie tylko czyszczą, ale także zapewniają świeży oddech.

Reasumując, Jordan ma bardzo ciekawe pomysły, które mogą zachęcić wiele Polek i Polaków do lepszej i częstszej higieny jamy ustnej! Dzięki tym produktom mamy nie tylko oczekiwany efekt, ale i zwyczajną przyjemność z ich używania dzięki ich estetyce, niebanalnym wzorom i rozwiązaniom.

 

Różnimy się i to jest piękne!
Nowa kolekcja szczoteczek do zębów w linii Jordan Individual

Czy szczoteczka do zębów po którą sięgamy codziennie, może podkreślać naszą osobowość? Tak! Marka Jordan we współpracy z grupą skandynawskich projektantów Scandinavian Surface AS stworzyła oryginalną kolekcję szczoteczek Individual. Dwanaście unikalnych, wyróżniających się projektów, inspirowanych surową, przyrodą północy pozwala wybrać produkt pasujący do naszego stylu bycia i upodobań. Pełna kolorystyka wzorów umożliwia także dopasowanie szczoteczki do stylu wnętrza łazienki, czyniąc z rzeczy codziennego użytku atrakcyjny, stylowy gadżet. Połączenie nowoczesnego wzornictwa, z profesjonalną konstrukcją i zastosowaniem najwyższej jakości materiałów sprawia, że szczotkowanie zębów staje się przyjemnością.

jordan1
Cena: 10,49 PLN
Norweski design zainspirowany skandynawską surową naturą. Grupa designerów, która specjalizuje się w projektowaniu powierzchni. Ich prace tworzone są w postaci wielkoformatowych ściennych printów, podkreślając powierzchnie zarówno w przestrzeni publicznej jak i w prywatnych wnętrzach. Projekty oparte są na surowej, a jednocześnie świeżej, norweskiej naturze i kolorach, w połączeniu z geometrycznymi konstrukcjami i deseniami. Sami o swoich projektach mówią – zabawa kontrastami i nieoczekiwane spotkanie kształtów i kolorów tworzą ciekawy, nowy wygląd. Uwielbiamy łączyć organiczne kształty i geometrycznie zbudowane wzory.
Czyste zęby i dziąsła gdziekolwiek jesteś!
NOWOŚĆ Jordan- 3w1 Flosser: nić, wykałaczka i czyścik do języka

Systematyczna higiena jamy ustnej, oparta nie tylko o dokładne szczotkowanie ale i nitkowanie, to droga do ładnych, zdrowych zębów i dziąseł. Często jednak nitkowanie wydaje się być trudną i czasochłonną czynnością. Dla wszystkich, którzy lubią proste i wygodne rozwiązania, a także cenią czas, marka Jordan opracowała nowość – 3w1 Flosser: nić, wykałaczkę i czyścik do języka. To poręczne i łatwe narzędzie jednorazowego użytku pozwala dokładnie oczyścić przestrzenie między zębami i kieszonki dziąseł, dzięki trzem powierzchniom czyszczącym. Wygodna w użyciu nić jednym ruchem pozbywa się zanieczyszczeń z przestrzeni międzyzębowych, wykałaczka usuwa resztki jedzenia z pomiędzy zębów, a karbowana powierzchnia czyszcząca zbiera osad i bakterie z języka. Poręczne opakowanie z wielokrotnym zamknięciem powala mieć 3w1 Flosser zawsze ze sobą, w pracy, szkole czy podczas podróży i codziennie, w prosty sposób dbać o higienę jamy ustnej, utrzymując czyste przestrzenie międzyzębowe i świeży oddech.

jordan2

Powierzchnia zębów ma pięć płaszczyzn – szczoteczki czyszczą tylko trzy z nich. Czyszczenie przestrzeni między zębami oraz języka jest absolutnie niezbędne, ponieważ zapobiega rozwijaniu się tam bakterii, które są główną przyczyną próchnicy i chorób dziąseł. Jordan oferuje szeroką gamę nici dentystycznych, szczoteczek międzyzębowych oraz stomatologicznych wykałaczek dostosowanych do potrzeb, wymagań i upodobań każdego użytkownika. Jako największy europejski producent nici dentystycznych i największy na świecie producent wykałaczek stomatologicznych, Jordan nieustannie wyznacza nowe standardy w zakresie innowacyjnych produktów do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych.
Jordan 3w1 Flosser: nić, wykałaczka i czyścik do języka
Produkt do higieny jamy ustnej, który sprawia że utrzymanie pięknego uśmiechu staje się proste. Połączenie trzech funkcji w jednym produkcie sprawia, że Flosser staje się perfekcyjnym przyrządem do skutecznego i łatwego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, pozwalając zaoszczędzić czas w ciągu pełnego aktywności dnia;
1. nić dentystyczna – usuwa kamień nazębny pomiędzy zębami, tam gdzie nie dociera szczoteczka;
2. wykałaczka – pomaga usunąć resztki jedzenia i stymuluje dziąsła;
3. czyścik do języka – pomaga usunąć osad i bakterie z powierzchni języka, odświeżając oddech.

Jordan 3 w 1 Flosser nić, wykałaczka i czyścik do języka posiada praktyczne opakowanie
z wielokrotnym otwarciem, idealnym aby mieć je w torebce lub torbie i móc codziennie dbać
o czystość zębów w każdym miejscu.

Opakowanie: 36 szt.
Cena: 11,99 PLN
Jordan 3 w 1 Flosser nić, wykałaczka i czyścik do języka jest dostępny w drogeriach sieci Rossmann, Superpharm oraz w dobrych sklepach na terenie całego kraju.

Nowa kolekcja szczoteczek do zębów Jordan Individual dostępna jest w drogeriach oraz w dobrych sklepach na terenie całego kraju.

Zdrowe zęby i dziąsła dzięki nitkowaniu z Jordan!

Właściwa pielęgnacja jamy ustnej to podstawa dobrego zdrowia i samopoczucia. Aby zachować zdrowe zęby i dziąsła, do codziennej pielęgnacji warto włączyć nitkowanie przestrzeni między zębami. Ta prosta i szybka do wykonania czynność pozwala dotrzeć do wszystkich pięciu płaszczyzn zęba i oczyścić go, zapobiegając w ten sposób rozwijaniu się bakterii pomiędzy zębami i powstawaniu próchnicy. Marka Jordan rozpoczyna program edukacyjny w zakresie nitkowania przestrzeni międzyzębowych, mający na celu uświadomienie jak ważne dla zachowania zdrowych zębów i dziąseł jest codzienne nitkowanie. Cztery, nowe rodzaje nici dentystycznych opracowane przez Jordan, dopasowane do różnych potrzeb, sprawiają że nitkowanie staje się prostą i łatwą czynnością, która łatwo przechodzi w codzienny, dobry nawyk.

Powierzchnia zębów ma pięć płaszczyzn – szczoteczki czyszczą tylko trzy z nich. Czyszczenie przestrzeni między zębami jest absolutnie niezbędne, ponieważ zapobiega rozwijaniu się tam bakterii, które są główną przyczyną próchnicy i chorób dziąseł. Jordan oferuje szeroką gamę nici dentystycznych, szczoteczek międzyzębowych oraz stomatologicznych wykałaczek dostosowanych do potrzeb, wymagań i upodobań każdego użytkownika. Jako największy europejski producent nici dentystycznych i największy na świecie producent wykałaczek stomatologicznych, Jordan nieustannie wyznacza nowe standardy w zakresie innowacyjnych produktów do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych.

 

Szczotki Jordan

Szczotki Jordan

 

Skuteczne czyszczenie zębów nicią warto wesprzeć odpowiednią techniką, opartą na czterech elementach:
1. Zawinięcie: Nić długości około 50 cm zawijamy wokół palców środkowych obu dłoni, napinamy i z pomocą kciuka oraz palców wskazujących, wsuwamy delikatnie nić w przestrzenie międzyzębowe zębów przednich.
2. Prowadzenie nici: Za pomocą palców wskazujących wprowadzamy nić między powierzchnie styczne zębów dolnych. Nić chwytamy zawsze tak, aby między palcami mieć około 2,5-3 cm nici.
3. Ślizganie: Ruchem zygzakowatym delikatnie wsuwamy nić w przestrzenie międzyzębowe
i otaczamy każdą stronę zęba, uważając aby jej nie przerwać.
4. Przesuwanie: Przesuwamy nić w górę i w dół po powierzchni zęba i pod linią dziąseł.
Tak samo czyścimy wszystkie przestrzenie, stosując za każdym razem czysty odcinek nici.
Nici dentystyczne Jordan

Rodzaj: Everyday Floss
Nowa nić
do podstawowego czyszczenia

Easy Slide Fresh
Płaska nić do zębów
z dodatkiem fluoru

Expand Fresh
Rozszerzająca się nić
z dodatkiem fluoru

Whitening
Wybielająca, wielozadaniowa
nić do zębów

Cechy: – woskowana
– o odświeżającym miętowym smaku
– przeznaczona do czyszczenia przestrzeni
międzyzębowych normalnej wielkości
– z fluorem
– idealna do wąskich przestrzeni
międzyzębowych
– zawiera pastę do zębów i fluor dzięki czemu dłużej chroni zęby i daje poczucie świeżości
– nie strzępi się

– rozszerza się pod wpływem śliny,
dzięki czemu lepiej czyści przestrzenie międzyzębowe średniej wielkości
– zawartość fluoru dodatkowo chroni zęby
– pokryta pastą do zębów
– łączy składniki wybielające i kontrolujące
kamień nazębny
– zapobiega próchnicy
– odświeża dzięki miętowemu smakowi

Cena: 8,99 PLN 11,99 PLN 11,99 PLN 12,99 PLN

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz