Ubierz duszę – książka poradnikowa autorstwa Grażyny Paturalskiej

Jest to poradnik „modowy” dla kobiet, które wciąż szukają swojego stylu lub nie są pewne, czy ten, który wybrały jest dobry. Książka „Ubierz duszę” uczy przede wszystkim poczucia własnej wartości i wyrażania piękna ukrytego we wnętrzu.

Autorka, Grażyna Paturalska ma pomysły na kreowanie własnego stylu i dzieli się nimi z czytelniczkami. Dla niektórych może być trochę „zachowawcza” jednak rady w niej przedstawione są sensowne i po prostu racjonalne. Znając polskie realia autorka przekazuje konkretną wiedzę – jak się ubrać, co załozyć na siebie w danej sytuacji. Jest także dużo informacji zawierających objaśnienia wielu, nie zawsze całkiem znanych, pojęć. Dodatkowym atutem jest płyta CD z wypowiedziami pani Grażyny. To, co najbardziej przyciąga to przykłady konkretnych stylizacji różnych kobiet. Jest to bardzo przekonujące i sprawia, że chce się wczytać w książkę by wiedzieć, jak zmienić się podobnie do prezenteowanych na zdjęć.

 

Ubierz Duszę, książka Grażyny Paturalskiej

Ubierz Duszę, książka Grażyny Paturalskiej

 

 

Informacja o książce:

Książka „Ubierz duszę” uczy przede wszystkim poczucia własnej wartości i wyrażania piękna ukrytego we wnętrzu.

Napisana jest w bezpośredni i humorystyczny sposób. Pod życzliwą opieką autorki wprowadza Czytelniczki do przyjaznego świata mody i stylu, który kocha kobiety bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę.

Ten niezwykły „przewodnik” będzie dla wielu kobiet źródłem niekończących się inspiracji oraz pomoże wyrazić piękno ukryte we wnętrzu i umocnić poczucie własnej wartości. Nauczy też, między innymi, jak stworzyć własną „szafę marzeń”. W książce, oprócz profesjonalnych i szczegółowych wskazówek, zamieszczony został bogaty materiał zdjęciowy, prezentujący kobiety, które korzystając z fachowej wiedzy autorki z sukcesem przeszły proces metamorfozy wizerunkowej.

Książka zainspirowana została cieszącymi się dużą popularnością cyklicznymi audycjami „Ubierz Duszę”, emitowanymi w Radiu „Plus”. Wybrane jej fragmenty zostały dołączone do książki w formie płyty.

Informacja o autorce

Grażyna Paturalska – kreatorka i wykładowca wizerunku biznesowego i publicznego, osobista stylistka. Absolwentka studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego – kierunek Zarządzanie w sektorach mody. Posłanka IV kadencji Sejmu RP. Uczestniczka prestiżowych warsztatów mody i stylu. Ekspertka stylistyczna i wizerunkowa, współpracująca między innymi z TVP, TVN oraz portalami internetowymi i profesjonalnymi pismami w dziedzinie mody. Autorka cyklicznych audycji „Ubierz Duszę”
w Radiu Plus. Organizatorka i animatorka metamorfoz zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz wielu prestiżowych pokazów mody z udziałem modelek nieprofesjonalnych: czołowych polskich bizneswoman, słuchaczy Radia Plus oraz parlamentarzystek. Trenerka osobista i konsultantka firm w zakresie autoprezentacji i kreowania wizerunku.

 Tytuł: Ubierz duszę
Autor: Grażyna Paturalska 
Wydawca: Wydawnictwo Bernardinum, Pelplin 2014 r. 
Dane techniczne: 165 x 235, s. 280 oprawa twarda z płytą CD 
Cena detaliczna: 49,90 zł. 
Dostępna: Książka dostępna w dobrych księgarniach, Empiku oraz na www.bernardinum.com.pl

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz