Wnętrze z fantazją, czyli konie na tapecie

Eleganckie, wyraziste wnętrze to marzenie każdej z nas. Jeśli jednak przeraża Cię wizja gruntownego remontu, malowania ścian czy wymiany mebli, to spieszymy Ci powiedzieć, że jest o wiele prostszy sposób na odświeżenie aranżacji. Fototapeta konie w galopie to sposób na jedyną w swoim rodzaju dekorację z przytupem! Majestatyczne sylwetki biegnących zwierząt i malowniczy krajobraz sprawią, że zwykły pokój przemieni się w stylowy salon z katalogu. Montaż tapet to dziecinnie prosta sprawa, a sam wzór możesz wybrać nie wychodząc z domu.


fototapetakon1

https://myloview.pl/

Samoprzylepna fototapeta w konie
Gdy myślimy o tapetowaniu ścian od razu przychodzi nam do głowy scena z komedii, w której główny bohater bezskutecznie próbując ozdobić pokój oblewa się klejem i od stóp do głów zawija w papierowe rolki tapety. Dzięki nowoczesnym materiałom i znakomitym klejom montaż fototapet jest współcześnie dziecinnie prosty. Jeśli jednak nie chcesz tego sprawdzać na własnej skórze, najlepszą alternatywą będzie samoprzylepna fototapeta konie. Decydując się na takie rozwiązanie jedyne, co musisz zrobić, to zdjąć folię zabezpieczającą i przykleić wzór w wybranym przez siebie miejscu. Łatwo, szybko i efektownie! W obliczu tak prostego zadania, to wybór konkretnego przedstawienia wydaje się być o wiele trudniejszym wyzwaniem. Na szczęście, dzięki bogatej ofercie sklepów internetowych na zakupy możesz się wybrać bez wychodzenia z domu. Przygotuj swoją ulubioną kawę, usiądź wygodnie i zapoznaj się z przygotowanymi ofertami.

Puść wodze swojej fantazji
Fototapeta konie to znakomity sposób, aby ożywić i zdynamizować wnętrze. Jeśli szukasz sposobu na to, aby wprowadzić wyrazisty akcent do salonu, to przedstawienie galopujących zwierząt będzie strzałem w dziesiątkę. Taki wzór tapety sprawdzi się zwłaszcza, jeśli urządziłaś swój pokój w oszczędny sposób. Dysponując minimalistycznym wystrojem możemy sobie pozwolić na wprowadzenie wyrazistej ozdoby. Fototapeta konie w galopie, przypominając największe dzieła mistrzów dawnego malarstwa, będzie nie tylko stylowym nawiązaniem do przeszłości, ale także najlepszym sposobem, aby odświeżyć aranżację. W zależności od kolorystyki jaka panuje w dekorowanym salonie, możesz sięgnąć po zupełnie inne umaszczenie zwierząt. Jeśli chcesz rozjaśnić pokój fototapeta z białymi końmi sprawdzi się znakomicie, jeśli jednak w Twoim wnętrzu przeważają jasne kolory, to fototapeta w konie o gniadym lub karym kolorze sprawdzi się o wiele lepiej.

fototapetakon2

https://myloview.pl/fototapety/wg-kategorii/zwierzeta/konie/

Sposób na kameralne wnętrze
Przestronne wnętrze nie przysparza nam praktycznie żadnych problemów aranżacyjnych. Jeśli jednak przyjdzie nam się zmierzyć z kameralnym pokojem okaże się, że jest to nie lada wyzwanie. Musimy zadbać o to, aby praktycznie wykorzystać każdy metr kwadratowy, a meblami i dodatkami nie pomniejszyć optycznie i tak niewielkiego pokoju. W takiej sytuacji ponownie przychodzi nam z pomocą fototapeta konie 3d. Przestronne przedstawienie z efektem trójwymiarowości jest najlepszym trickiem dekoratorskim. Dzięki niemu sprawimy, że pokój stanie się większy o kilka metrów, a wystrój nabierze lekkości. Aby osiągnąć taki efekt najlepiej wybrać tapety, które prezentują rozległy, malowniczy widok. Sylwetki koni będą się znakomicie prezentować na takim tle, a wrażenie głębi pomoże nam oszukać niewielki metraż. Fototapeta konie 3d sprawdzi się nie tylko w małym salonie czy sypialni. Jest to także świetne rozwiązanie do niewielkiego przedpokoju – nie tylko powiększymy optycznie przestrzeń, ale wprowadzimy także wyrazistą dekorację, która już od progu będzie świadczyć o naszym dobrym guście.

fototapetakon3


„Koń jaki jest, każdy widzi”

To zdanie z pierwszej polskiej encyklopedii z XVIII w. znakomicie pokazuje jak bardzo znane i popularne były konie w naszej historii. Jesteśmy jednak zdania, że każdy, najpopularniejszy nawet motyw można ukazać w zupełnie inny, zaskakujący sposób. Jeśli obawiasz się, że fototapeta konie jest zbyt oczywistym wzorem, to wystarczy że sięgniesz po oryginalne przedstawienie. W tej roli świetnie sprawdzi się tapeta z wyrazistym detalem. Niech przedstawia rozpędzone w galopie kopyta, rozwianą wiatrem grzywę lub czarne, błyszczące oczy o pięknych rzęsach. Taka tapeta będzie świetną alternatywą dla standardowych przedstawień. Możesz się także skusić na oryginalne, graficzne wizerunki. Nas zachwyciła fototapeta konie przypominająca kolorową akwarelę i rysunek w formie szybkiego, nieco pośpiesznego szkicu. Jak widać zawarte w encyklopedii stwierdzenie jest nie do końca słuszne, a przedstawienie konia może przyjąć zupełnie zaskakujące i oryginalne formy, które znakomicie sprawdzą się w Twoim wnętrzu.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz