Automat do gry Sizzling Hot

Sizzling Hot Automat - jeden z najlepszych slotów firmy Novomatic. Stworzenie tego automatu nie poszło na marne, ponieważ wybrany temat jest klasykiem, a przez lata nadal przynosi graczom niewątpliwą przyjemność.Prostota i dostępność darmowego slotu Sizzling Hot, a także jego wydajność i rentowność zadowoli każdego gracza, który dokona wyboru na korzyść maszyny o nazwie Sizzling Hot!

Darmowa gra na automacie Sizzling Hot

Konstrukcja slotu charakteryzuje się względną prostotą i powściągliwością. Na niebieskim tle, gracze zobaczą 5 bębnów, na których będą się obracać symbole - owoce. To właśnie z tych zdjęć będą zbierane zwycięskie kombinacje na 5 linij gry.

Zmiana liczby linij nie jest możliwa, więc gracze będą musieli wnosić zakłady zawsze biorąc pod uwagę wszystkie linie. Do zebrania zwycięskiej kombinacji graczy będą potrzebowali co najmniej 3 identyczne obrazki, które będą umieszczone na jednej z linii, zawsze w kolejności skrajnego bębna od lewej do prawej. Niektóre obrazy muszą być zebrane z co najmniej dwóch zdjęć. Zasady te nie dotyczą tylko symbolu scatter.

Jeśli dwie małe kombinacje wypadną w jednej linii, wypłacana jest tylko ta, która ma wyższą wartość.Przed rozpoczęciem gry, użytkownicy muszą również zdecydować o kosztach kredytu i wysokości zakładów. Zakres zakładów w tym przypadku jest dość szeroki, więc użytkownicy mogą grać z dowolnym bankrollem.

Symbole automatu do gry Sizzling Hot

Wszystkie symbole na bębnach-to obrazy owoców. Więć, gracze zobaczą, jak bębny przewijają obrazy z pomarańczą, cytryną, arbuzem, winogronami, śliwkami i wiśnią. Na bębnach znajdują się również specjalne symbole, do których należą:

Wild symbol. Jest to obrazek złotej gwiazdy, który zastępuje dowolny obrazek, jeśli trzeba wykonać zwycięskie kombinacje.

Scatter symbol. To zdjęcie z obrazem siódemek. Przynoszą one najbardziej zyskowne wygrane, ponieważ temu symbolowi przypisany jest najwyższy współczynnik. Symbol nie zależy od lokalizacji linii gry, więc i tak się opłaca, gdziekolwiek są one na ekranach. Najważniejszą rzeczą jest odpowiednia kwota, aby stworzyć zwycięską kombinację.

Cechy maszyny Sizzling Hot

Wśród dodatkowych korzyści, gracze mogą korzystać się z automatycznego trybu gry lub podwoić ryzyko. W tym ostatnim przypadku istnieje szansa na zwiększenie własnej wygranej o 2 lub więcej razy. Aby to zrobić, gracze muszą odgadnąć kolor pasującej karty, a przy odpowiednim wyborze, mogą natychmiast uzyskać podwojoną kwotę wygranej na Twoim koncie. Ale pamiętaj, że jeśli przegrasz, zwycięski zakład zostanie całkowicie przegrany.

Darmowy automat Sizzling Hot to najlepszy automat w linii klasycznych automatów owocowych firmy Novomatic, które przyciąga użytkowników! Zagraj na tym wspaniałym automacie do gry w kasynie online Goxbet!

 

Dodaj komentarz222e5141474d3f281d6fd9b0e5808e3d