Carmageddon: Kizi Przegląd

Najważniejszą okolicznością, która musi mieć miejsce ściśle przed pobraniem mobilnej wersji Carmageddon, jest wciąż trwająca miłość do oryginalnej próbki z 1997 roku. Zmiażdż ludzi, zdobądź punkty, zorganizuj śmiertelny wyścig o przetrwanie i bądź pierwszy - jeśli wiesz z pierwszej ręki, jak ważne było zwycięstwo, witaj w klubie niepoprawnych fanów klasyków. Dla nowej generacji graczy, którzy nie pamiętają, co było w świecie branży gier, powiedzmy, przed pierwszą Crysis , zalecamy, aby nie nadmiernie się męczyć. Carmageddon może odwoływać się do wypalonych „starych reklam” lub bezpretensjonalnych użytkowników, którzy pragną krwi, przemocy i dużych pikseli.

Przed nami prawie bezpośredni port legendarnej rasy mięsnej. Zarządzanie zostało oczywiście dostosowane do potrzeb „sensorycznych”. W grafice nastąpiły naturalne, ale nie radykalne zmiany - dlatego modele stały się wyraźniejsze. Ale rozgrywka ... pozostał całkowicie nietknięty. Kizi games mecze rozegrane dziś. Zagraj teraz najlepsze gry kizi. A wszystko, za co zakochała się oryginalna gra, jest tutaj w pełni obecne.

Zwłaszcza dla tych, którzy kiedyś kochali Carmageddon , ale zapomnieli o nich , pamiętamy podstawowe zasady. Wszyscy inni, którzy postanowili odkryć klasykę i którzy nie zawstydzili się lokalną grafiką, - potrząśnij wąsami. Istnieją trzy sposoby wygrania wyścigu. Po pierwsze, głupio jest dotrzeć do mety jako pierwszy, po pomyślnym „zamalowaniu” wszystkich punktów kontrolnych. Ale pamiętając tylko jedną twarz z oryginalnej okładki sprzed piętnastu lat, łatwo zgadnąć, że takie zwycięstwo przyniesie najmniejszą satysfakcję. Czas porozmawiać o dwóch pozostałych opcjach.

Naiwni i bezmyślni ludzie (opcjonalnie krowy) są starannie umieszczani na mapie. Przyspieszamy odpowiednio, a następnie pchamy, miażdżymy wszystkich, wycieramy opony na asfalcie, jedziemy kilka metrów i znów postępujemy zgodnie z planem. Wymazali całą żywą populację na mapie z mięsa mielonego - otrzymali zasłużony „piernik”. Z reguły ofiary niemal same wpadają na maskę, ale poszukiwanie wytrwałej przebiegłości będzie wymagało skrupulatności i, jeśli chcesz, wytrwałości.

Dlatego dla tych graczy, którzy nakładają krew na przednią szybę i organizują wyścig o przetrwanie, odpowiedni jest trzeci sposób zostania przyszłym „Carmagedonem”. Jego esencja jest prosta - musisz wydłubać, złamać, po prostu zniszczyć wszystkie samochody konkurencji. Wykonanie tego nie zawsze jest tak łatwe, jak byśmy tego chcieli. Wirtualni rywale, chociaż nie świecą swoim ograniczonym intelektem, są zajęci osobistymi, krwiożerczymi sprawami. Tak i nie masz nic przeciwko zabijaniu.

Crush sportowe inwentarz żywy i masowe niekontrolowane wypadki dają ci punkty. W przeszłości nabyłem fajne „samochody”. I nie zapominajmy o otwarciu nowych poziomów. To prawda, w mobilnej wersji Carmageddonoba mogą być wykonane za symboliczną opłatą. Zachowaj ostrożność, ponieważ w tym przypadku główny szum z przejścia wyparowuje. Z drugiej strony, aby przejść wszystkie poziomy gry bez takich naparów gotówkowych, może być tylko szczególnie uparty fan. To zależy od ciebie.

Mobile Carmageddon okazało się dokładnie tak, jak wyobrażali sobie znudzeni fani. Lekko wyretuszowana grafika, ładne i przejrzyste elementy sterujące, nietknięta mechanika gry. Dla niektórych ten cały nostalgiczny krzyż między krwawymi pikselami będzie wydawał się prymitywny i niegodny uwagi. Nie rozpaczaj - po prostu dorastałeś w innym czasie.

Plusy: unikalna mechanika Carmageddon ; krew i przemoc są teraz dostępne bez „krwawych łat”; proste, uzależniające zarządzanie.
Wady: grafika i fizyka mogą prowadzić do bardziej strawnego wyglądu.

Dodaj komentarz