Najlepsze mecze piłkarskie na iOS i Androida

Poprowadź swoją wymarzoną drużynę piłkarską do zwycięstwa ... ze swoim smartfonem! Sprawdź najciekawsze menedżery piłkarskie dostępne na platformach mobilnych.

Prawdziwy fan piłki nożnej poświęca się swojej pasji w dowolnym miejscu i czasie, niezależnie od otaczających go okoliczności - nawet podczas podróży, gdy nie ma pod ręką konsoli ani komputera do grania w najnowszą grę FIFA 20. Na szczęście istnieją świetne gry na iOS i dobre gry na Androida, które zostały stworzone dla najbardziej oddanych fanów piłki nożnej.

Poniżej przygotowaliśmy listę najciekawszych produkcji mobilnych, które przypadną do gustu graczom, którzy kochają gatunek menedżerów piłkarskich. W tych grach będziesz musiał zarządzać własnym zespołem, aby poprowadzić go do zwycięstwa w konkursie - chyba że masz wystarczająco dobry telefon, aby pobrać te gry. Czy poradzisz sobie z tym zadaniem i sprawisz, że Twój zespół pojedzie na mistrzostwa i puchary?

Football Manager 2019 Mobile

Pierwsza gra w rankingu to Football Manager 2019. Jest to jedyna gra wśród najlepszych mobilnych menedżerów piłkarskich, za którą musisz zapłacić. I to nie są małe pieniądze. Jeśli jednak jesteś fanem piłki nożnej i lubisz zarządzać wirtualną drużyną, warto - bo za tę cenę otrzymujesz potężny symulator zarządzania drużyną piłkarską, za który odpowiada SEGA.

Te pieniądze nie zostaną zmarnowane - w zamian otrzymasz dostęp do rozbudowanych produktów, w których będziesz zarządzać setkami drużyn z ponad pięćdziesięciu lig! Zadaniem gracza w Football Manager 2019 Mobile jest kompleksowa opieka nad drużyną piłkarską (inteligencja, finanse, trening, formacja, taktyka drużyny na kolejne mecze itp.). Jednak tytuł ten został znacznie uproszczony w porównaniu do komputerowego odpowiednika - na przykład ogromne statystyki graczy zostały zastąpione kartami pokazującymi ich mocne i słabe strony. Jest to jednak nadal jeden z najobszerniejszych menedżerów piłkarskich dostępnych obecnie na smartfonach.


Menedżer mistrzostw 17

Dla fanów menedżerów piłkarskich produkcja mobilna Square Enix Championship Manager 17 była niesamowitą przyjemnością, podczas której można było oglądać spotkania poszczególnych drużyn w postaci przyspieszonych symulacji. W tej grze było też wiele interesujących opcji zarządzania drużyną - na przykład umiejętność narzucania preferowanego stylu gry przez drużynę, kierunek ukierunkowanych ataków lub częstotliwość wysokich biegów i intensywność naciskania. Dzięki wielu decyzjom, które można podjąć, projekt ten jest intuicyjny, nie zniechęcając nowych graczy od pierwszego gwizdka. Niestety produkcja serii została zawieszona, a możliwość gry w Championship Manager 17 (jak w scenach 16, 15, 14 i All Stars) została zablokowana 31 maja 2018 r. Szkoda ... https://m777live.com

Dodaj komentarzfd4da4d407b8149d43ec3fe62eff0a85