Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - Misja 4 - Into the Woods (In the Forest)

Misja 4 - Into the Woods (In the Forest)

1. Chwyć ciężarówkę transportową.

Jedź wzdłuż lewej strony. Grupa trzech pojawi się po prawej stronie. Nie strzelaj, dopóki nie znajdziesz miejsca do ukrycia - na przykład kamieni po lewej stronie. Zdejmij wszystkie trzy i skieruj się do ich ciał.

Po drugiej stronie drogi, która skręca w prawo, znajduje się pistolet Nebelwerfer. To bardzo niebezpieczna broń, która może cię zniszczyć jednym strzałem. Dlatego radzę ci nieustannie ukrywać się i ruszać natychmiast po wystrzeleniu armaty. Ten moment pomiędzy jednym a drugim strzałem powinien pozwolić ci się zbliżyć.

Trzymaj się prawej strony drogi, zabij kolejną grupę żołnierzy i uważaj na tych, którzy strzelają z rowu po drugiej stronie. Weź apteczkę na drut kolczasty. Gdy zbliżysz się wystarczająco do broni, jej operator zacznie do ciebie strzelać ze zwykłego karabinu.

2. Użyj broni Nebelwerfer, aby zniszczyć działo przeciwlotnicze.

Gdy tylko zbliżysz się do Nebwolfera, na drodze pojawi się samochód z żołnierzami. Usiądź szybko przy armacie, aby zniszczyć pojazd, zanim osiągnie on swoją pozycję. Obejrzyj także wzgórze bezpośrednio naprzeciwko armaty. Będzie mnóstwo wrogów.

3. Zniszcz Nebelwoofery (4).

Uwaga! Od dowódcy powinieneś teraz otrzymać siedem lepkich bomb. Najpierw zniszcz działo Nebelwerfer. Pozostały jeszcze trzy. Kontynuuj po lewej stronie drogi, najlepiej nad wzgórzem. Znajdziesz się w okopach wroga. Najpierw zniszcz żołnierza i idź w lewo, do drugiego - tam znajdziesz również apteczkę.

Za wzgórzem jest niewielka grupa niemiecka. Jest drugi pistolet, ale aby go zniszczyć, po prostu strzel w czołg.

Oczyść rowy po lewej i obserwuj snajpera w wieży, idź do budynku. Musisz dotrzeć do wieży, gdzie znajduje się karabin snajperski i apteczka. Gdy dojdziesz do zwężenia, na twój teren pojawi się czołg.

4. Użyj lepkiej bomby, aby zniszczyć czołg.

Musisz umieścić jedną lepką bombę pod zbiornikiem. To trudne zadanie, ponieważ najpierw musisz usunąć strzałkę. Następnie musisz dowiedzieć się, jak porusza się czołg. I wreszcie - może cię zabić, więc przyjdź zaraz po strzale z armaty i szybko ukryj się za jakąś przeszkodą na ziemi.

Po zniszczeniu czołgu kontynuuj jazdę, tym razem po prawej stronie. Pokonując kolejne wzgórza, zniszcz patrole. Kiedy zobaczysz punkt kontrolny, znajdź schronienie. Tuż obok znajduje się następny zakręt w prawo i pozycja z trzecim Neberwerfer.

Usuń operatora z bezpiecznej odległości za pomocą nowo zakupionego karabinu snajperskiego. Uwaga Gdy tylko zbliżysz się do działa, wokół blokady i na okolicznych wzgórzach pojawi się cała grupa żołnierzy wroga. Ceci citrate de sildénafil orient l'ingrédient bien du Viagra et le vardénafil orient l'ingrédient capital à l'égard de Levitra . Les deux appartiennent au groupe manifestes inhibiteurs en tenant cette PDE- 5 après sont, au instant où nous écrivons, les traitements ces plus efficaces contre l'impuissance.

Dodaj komentarza19f8c75bf4fd8120b142bd607db26a8