Przegląd Legend Borderlands

Obie części Borderlands są kochane i czczone przez wielu graczy. Po sukcesie twórcy 2K Games postanowili przenieść strzelanki i zadania czterech kolorowych postaci do formatu mobilnego, aby użytkownicy mogli cieszyć się wszechświatem tej gry gdzieś w transporcie lub przez krótki czas przy biurku. Obliczenia były uzasadnione - Borderlands Legends naprawdę czekały, ponieważ według specjalistów PR mieliśmy tę samą fascynującą przygodę, tylko w zmniejszonym formacie. Ale, jak mówią, mają nadzieję na reklamę, ale nie dajcie się zwieść. Wydanie w tym przypadku umieściło absolutnie wszystkie punkty na „i”. Graj friv na tej stronie. Gry friv grał dzisiaj. Graj w najlepsze gry z grami friv.

Od Legend Pograniczastworzony na podstawie pierwszej części oryginalnej gry, następnie w głównych rolach mamy tych samych czterech bohaterów. Ale trzeba będzie zarządzać nimi naraz. Tak, w tym samym czasie. Tak więc jedyna możliwa kooperacja, która jest tutaj obecna, stanie się między waszymi palcami. To dość zabawne „wyzwanie”, ponieważ konieczne jest opanowanie umiejętności wydawania poleceń każdej postaci. Połów nie polega nawet na tym, że przedsięwzięcie samo w sobie jest złożone - jest problematyczne ze względu na obrzydliwe wdrożenie.

Cała rozgrywka opiera się na jednej zasadzie - bohaterowie są doprowadzani do lokalizacji i walczą z falami wrogów o różnym stopniu przerażenia. Oto nieznane zwierzęta należące do fauny planety Pandora i uzbrojeni do zębów bandyci. Twoim zadaniem jest ułożenie postaci z uwzględnieniem słabości każdego terytorium i pomoc w utrzymaniu obrony. Oni sami muszą automatycznie strzelać do wrogów, jeśli wpadną w strefę porażki, podczas gdy na drużynie stosują indywidualne umiejętności (takie same jak w oryginalnej grze).

Oto kluczowe słowo „powinno”, ponieważ wszystkie powyższe lub w ogóle nie robią lub robią to bardzo niechętnie. Zarządzanie w Borderlands Legendswyjątkowo nie odpowiada. Czasami możesz dostać się na postać i wydać jej rozkaz dopiero od drugiego, a nawet trzeciego razu. I dzieje się tak, jeśli on stoi osobno - Boże, zbliżają się do siebie, wtedy nie będzie można ich rozproszyć. A automatyczne strzelanie czasami kończy się niepowodzeniem - daleko od tego, jak widziałem, jak ktoś trzyma się na miejscu, a wróg stoi dwa kroki dalej i spokojnie atakuje.

Jest to być może główny argument na rzecz mobilnego Borderlands., ale w rzeczywistości jeden z nich wystarczy, aby stracić zainteresowanie grą na pierwszych poziomach. Dodam tylko, że nie będziesz czekać na zwykłą utratę „łupów” od przeciwników. Wszystko, co pozostawiają, to pieniądze, za które można kupić niezbędny sprzęt. Być może problemem jest również brak jakiejkolwiek fabuły z minimalną narracją, abyśmy przynajmniej mieli cel do przodu.

Wygląda na to, że sami programiści nie do końca zrozumieli, jak przenieść entuzjazm i emocje z oryginalnej serii na format mobilny. Dlatego po prostu poszli łatwą drogą - coś przykuli nitką, wybili wielkie imię i wystawili na sprzedaż. Wstydź się, 2K Games!

Plusy: jeśli w ogóle, to zanikają w porównaniu do minusów.
Minusy: źle pomyślana i monotonna rozgrywka; duża liczba błędów; niewygodne i niereagujące zarządzanie.

Dodaj komentarz