Wskazówki dotyczące ukończenia gry Battlefleet Gothic: Armada. Opis przejścia # 051

Także wasze statki otrzymują obrażenia!

To bardzo potężna umiejętność. Jego ładowanie trwa zaledwie 3 minuty, co można wykorzystać do przegrupowania swoich mocy. Przenieś swoje jednostki poza promień fali. Najlepiej przenieść je na drugą stronę statku wroga. Czas trwania tej umiejętności i zadawane przez nią obrażenia powodują, że wszystkie jednostki tracą 180 punktów integralności, a mniejsze statki mogą nawet zostać zniszczone.

Blokada mentalna

Wartość jednostki wzrasta o 30 punktów w przypadku przerwania próby wypaczenia skoku wrogiego statku.
Zwiększona skuteczność niszczenia skoku osnowy może przynieść duże korzyści, które szybko zamieniają się w punkty chwały za zniszczenie wrogiego statku.


Załoga

Arlekin

Boski władca na pokładzie statku. Pomaga ci wypełnić Boży plan.

Zmniejsza szansę nieposłuszeństwa o 10% na poziom, gdy statek osiągnie 30% swojej maksymalnej integralności.

Zmniejsza szansę na nieposłuszeństwo o 2% na poziom po utracie pancernika.

Zmniejsza prawdopodobieństwo nieposłuszeństwa o 1% na poziom w przypadku utraty statku wsparcia.

Morał załogi jest jednym z kluczowych elementów strzelaniny. Jednostki Eldarów są lojalne, więc nie musisz wydawać na to zbyt wielu punktów, ale żadna z nich nie wyrządzi żadnej szkody.

Marzyciel pustki

Statek lecący z pola bitwy ma 45% szansy na zagubienie.

Zmniejsza prawdopodobieństwo utraty statku po odkształceniu o 15% na poziom Skraca czas regeneracji skoku osnowy o 2,5 sekundy na poziom.

Nawigator zasługuje na co najmniej jeden punkt rozwoju. Dużą zaletą jest zmniejszenie ryzyka utraty statku o 30%. Ponadto krótszy czas do opuszczenia pola bitwy może być przydatny do odzyskiwania danych i przełomowych misji.

Bonesinger

Specjaliści od floty kosmicznej. Koordynują prace konserwacyjne i odpowiadają za naprawy awaryjne.

Zwiększa skuteczność zlecenia naprawy awaryjnej o 0,3 punktu na sekundę na poziom.

Warto spędzić tutaj więcej niż jeden punkt. Naprawy awaryjne są głównym powodem, dla którego większość statków nie wymaga poważnych napraw po powrocie do stoczni. Jest to jeden z kluczowych aspektów załogi ze względu na niską integralność kadłuba statków Eldar. Po wydaniu dwóch punktów zespół przywracający przywraca do 127 punktów integralności w ciągu 45 sekund, więc ten aspekt rozwoju statku zasługuje na uwagę. citysex

Dodaj komentarz