Wskazówki dotyczące ukończenia gry Fallout 4. Theft

Kradzież

Skradanie się to specjalna umiejętność, która pozwala poruszać się niezauważony. Opiera się na punktach zręczności, szczególnie na umiejętności Skradania się, która daje + 20% skradania się. Mechanizm jest dość rozbudowany: musisz monitorować odległość do wrogów, hałas i ilość światła. Wiele baz wroga ma specjalne światła, które automatycznie śledzą wrogów i uniemożliwiają im podkraść się. Wszystkie wieże bezpieczeństwa zauważają cię szybciej niż ludzie i potwory. Jeśli chodzi o światło, latarka Pip-Boy również Cię oświetla, uniemożliwiając skuteczne skradanie się.

Tryb skradania jest aktywowany za pomocą jednego przycisku, który jest również odpowiedzialny za przysiad. W tym trybie automatycznie poruszasz się wolniej i ciszej. Ponadto na środku ekranu pojawia się panel. Ma kilka warunków: ukryty; wykryty - nie możesz kraść, gdy jest aktywny; Bądź ostrożny, gdy wróg cię odkryje, i bądź niebezpieczny, gdy wróg cię zobaczy i rozpocznie atak. Każdy stan może powoli zmienić się na poprzedni, jeśli jesteś dobrze ukryty i poczekaj chwilę.

Ataki wykonywane podczas skradania mają dwie pozytywne cechy. Masz większą celność i zyskujesz premię do obrażeń za niespodziewany atak. Domyślnie premia wynosi 2-krotność wyrządzonych obrażeń. Dzięki profitowi ninja (wymaga zręczności) można zwiększyć mnożnik.

Kradzież kieszonkowa jest związana ze skradaniem się. Możesz go używać tylko w trybie ukrycia. Aby to zrobić, musisz udać się do dowolnego NPC. Opcja kradzieży stanie się dostępna, możesz ją aktywować za pomocą przycisku akcji. Podczas próby kradzieży musisz być niewidoczny, w przeciwnym razie możesz zostać zaatakowany natychmiast. Proste sprawdzenie wyposażenia celu nie jest uważane za złe zachowanie. Tylko wtedy, gdy spróbujesz coś ukraść, gra uzna to za napad. Nie każdy przedmiot może zostać skradziony przy niskiej zręczności - celuj w małe przedmioty, takie jak klucze i notatki. U dołu ekranu możesz sprawdzić swoje szanse na udaną kradzież. Im większa zwinność, tym większa szansa na sukces.

Kradzież czyichś rzeczy dla własnego zysku nie jest jedyną cechą tej umiejętności. W przypadku wrogów możesz ukraść ich broń lub amunicję, co uniemożliwia im walkę (szczególnie przydatne w przypadku mini-bossów).

Kolejną zaletą kradzieży jest możliwość dodania czegoś do ekwipunku innych ludzi. Szczególnie przydatne jest dawanie im granatów lub min. Niepozorny wróg może przeciągnąć taką bombę na grupę wrogów i zadać obrażenia, gdy pozostaniesz niezauważony. Ta sztuczka jest warta użycia, zwłaszcza, że ​​za nią dostajesz trofeum / osiągnięcie: Powrót Jokera. Sex video chat is like an anonymous community that has managed to gather in itself, and unite people who think in the same plane, and want the same thing. Namely, to use live sex cam to find a partner, and to satisfy mutual fantasies with him. Lovely responsive girls are happy to discuss with you any of your ideas and comfort you in all possible ways – in a bad mood to leave our site you will not succeed!

Dodaj komentarz