Wskazówki dotyczące zaliczania zestawu LEGO The Hobbit - Wykonywanie zadań 41-60 # 2

Zadanie 46 - Utrata macierzyństwa
Lokalizacja: mieszkania trolli

Przejście: zleceniodawca jest w obozie trolli. Matka Troll prosi cię o zrobienie fartucha. Jest to jeden ze skarbów zdobytych w dziewiątym głównym etapie gry (kwatera Queer). Po otrzymaniu artefaktu wróć do zleceniodawcy misji i daj mu go.

Nagroda: LEGO Mithril BrickZadanie 47 - Przerażający makijaż

Miejsce, w którym używasz nasion
Lokalizacja: mieszkania trolli

Pasaż: Matka Troll prosi cię o udekorowanie jej trzech kamiennych synów. Zacznij od szukania miejsca, w którym musisz przytrzymać klawisz / przycisk budynku. Następnie przełącz się na postać, która może korzystać z nasion, stać w odpowiednim miejscu i siać nasiona.

cel

Ostatnią czynnością, którą musisz podjąć, jest użycie łuku. Musisz celować w jedno z najbliższych drzew.

Nagroda: LEGO Mithril Brick

Zadanie 48 - Głowa w chmurach

Wskakuj na kolejne części pokonanego giganta i staraj się nie spaść
Lokalizacja: szlak górski

Przejście: zleceniodawca prosi cię o pomoc w dotarciu na szczyt kamiennego giganta. Idź na wschód i bądź przygotowany na to, że po drodze musisz zniszczyć kilka grup goblinów. Polecam, aby po dotarciu do regionu, w którym znajduje się kamienny gigant, przejść na elfa, co ułatwia przeskakiwanie z półki na półkę. Po osiągnięciu szczytu misja zakończy się.

Nagroda: LEGO Mithril Brick

Zadanie 49 - Noc rozkoszy górnika
Lokalizacja: szlak górski

Przejście: karzeł prosi cię o pomoc w dotarciu do tajnego zapasu zapasów. Udaj się do miejsca docelowego takiego jak ta postać i pokonaj po drodze kilka grup goblinów. Dotarcie do tajnej lokalizacji kończy misję. Warto użyć kilofu i zdobyć nowe materiały.

Nagroda: LEGO Mithril Brick

Quest 50 - Troll in the Dark

Roztop lód pokrywający wejście do jaskini
Lokalizacja: Karadras Pass

Opis przejścia: Zleceniodawca zadania znajduje się w jaskini i musisz rozpalić ogień, aby uzyskać dostęp. Aby to zrobić, przełącz się na Sama lub dowolną inną postać, która może to zrobić. Po stopieniu lodu wejdź do jaskini. Troll prosi go o pomoc w oświetleniu okolicy, a plan polega na zapaleniu czterech świateł. Ponownie zmień postać na postać, która może rozpalić ogień i przejść do sąsiednich interaktywnych tablic. Nie będziesz miał problemu z uruchomieniem dwóch z czterech pożarów.

Jeśli odbijesz się od rośliny, możesz dostać się do liny
Trzeci ogień należy rozpalić na małej platformie po prawej stronie trolla. Zbadaj górę jaskini i znajdź roślinę, z której możesz zacząć się odbijać. Pozwoli ci to złapać się liny, dzięki czemu dotrzesz do miejsca, w którym musisz rozpalić ogień.

Musisz wspiąć się na postać z długą bronią
Ostatni, czwarty ogień należy rozpalić po prawej stronie jaskini, w tym przypadku będziesz musiał przejść z pozoru niedostępnej półki. Zacznij od wybrania postaci z długą bronią (np. Bifur). Podobnie jak ta postać, stań na środku podświetlonego koła i przełącz się na Sama. Wespnij się na sojusznika i wskocz, by dotrzeć na wyższą półkę, aby rozpalić ostatni ogień.

Nagroda: LEGO Mithril Brick 5 minimum deposit casino

Dodaj komentarz46bd863601f2c63df9beec5d87489e28