Wskazówki dotyczące ukończenia gry True Crime: New York City - Misja: Przygotowanie

Jeśli zostaniesz złapany w ten sposób, możesz uwolnić się z takiego uścisku (niezależnie od tego, czy stoisz, a przeciwnik trzyma cię za sobą, czy też leżysz, a przeciwnik siedzi na tobie), szybko kilkakrotnie naciskając klawisze ruchu A i D.

Po złapaniu przeciwnika możesz mu zadać jedno z trafień - lpm lub ppm. Trzymając i przekręcając rękę klienta, możesz nią nawigować za pomocą standardowych klawiszy nawigacyjnych (WSAD) i przechodzić do wszystkich rodzajów sprzętu (na przykład półek sklepowych), a następnie łamać je ... swoim „makiem”. Możesz także nacisnąć go, naciskając ponownie lewy klawisz Ctrl. Push działa świetnie, gdy walczysz na pewnej wysokości - delikatnie zbliż się do krawędzi i zepchnij faceta w dół, zapewniając w ten sposób ciasne dopasowanie. [W sąsiednim pokoju powinieneś cicho podkraść się do stojącego za tobą wroga (policjanta) i powalić go (wykonać eliminację z ukrycia). Aby to zrobić, usiądź (B) i podejdź do przeciwnika. Przytrzymaj, naciskając lewy klawisz Ctrl.

Ten dokument został stworzony na podstawie angielskiej wersji programu i został stworzony głównie dla początkujących (wierzę, że de Niro nie przebije nocy, „szarpiąc” w Quake), którzy wcześniej nie mieli podobnych produkcji (takich jak seria GTA) i nie znają angielskiego. Znajdziesz w nim wskazówki dotyczące zarządzania (jest to pięta achillesowa gry), a także przejście, przejście wszystkich głównych misji fabularnych (z dwoma zakończeniami), zadania poboczne i misja dodatkowa. Tutaj znajdziesz również szczegółowe instrukcje, jak znaleźć bonusy w mieście - 10 par butów Puma. W następnych rozdziałach wzywam cię między innymi do charakterystyki niektórych rodzajów broni, sztuk walki i pojazdów dostępnych w grze, a także przedstawię ci rodzaje przestępstw, które napotkasz podczas patrolowania metropolii Nowego Jorku. Na koniec pokażę Ci mapę miasta z najważniejszymi (z mojego punktu widzenia) zaznaczonymi miejscami, w których mapa się pociła. Życzę miłej lektury mojego „arcydzieła”, dobrej zabawy w grze i ... Mam nadzieję, że dzięki temu przewodnikowi po grze „True Crime: NYC” nigdy nie poczujesz się tak bezradny jak glina z powyższego fragmentu.

Teraz możesz go zabić na dwa sposoby - jako dobry glina bez odbierania mu życia (lewy Ctrl) lub jako zły glina, zabijając go (l / min lub ppm). W następnym pomieszczeniu Twoim zadaniem jest blokowanie ataków wroga (blokowanie wroga) - naciśnij i przytrzymaj spację, gdy wróg zadaje ciosy. Kiedy spotkasz karate, będziesz w stanie złapać przedmioty rzucone ci tym kluczem (spacją). Kiedy nauczysz się tajskiego boksu, możesz także zastosować różne rodzaje dźwigni dla przestępcy - zablokuj go spacją i naciśnij lewy klawisz Ctrl. kiedy klient bierze swój hit. http://slots33.com/web/contact_us

Dodaj komentarz82da9e7a29034589d0d338f5d9819702