Wskazówki WARSZAWA - Pierwsze kroki

Szukaj odpowiednich misji - od WARSZAWY od samego początku mamy dostęp do różnych zadań, ale musisz zaplanować i wybrać misję w zależności od zespołu i wyposażenia. Jeśli masz ranną jednostkę i nadal musisz ukończyć misję, wybierz zadania związane ze zbieraniem zapasów lub interakcją z mieszkańcami. Jeśli masz niezbędną amunicję, warto zacząć eliminować kolejne jednostki i kontynuować poszczególne akcje.

Wybierz swoje umiejętności działania - Po wybraniu misji powinieneś przyjrzeć się zdolnościom swojej jednostki. Czasami wystarczy jedna umiejętność, aby móc skuteczniej poradzić sobie z zadaniem - na przykład, gdy musimy zneutralizować silniejsze wojska, konieczne jest posiadanie specjalistów w zespole ciężkiej broni, którzy jednym atakiem wyrządzą ogromne szkody, tworząc wroga.

Sprzedaj uszkodzoną broń - bardzo często po uruchomieniu misji będziemy mogli zbierać części lub uszkodzoną broń. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na naprawę całego zakupionego sprzętu, więc czasami warto sprzedać zysk. Niektóre działania nie będą dla nas przydatne, a dodatkową amunicję można zainwestować w amunicję.

Naprawa broni to inwestycja - nie można podejmować ekstremalnych środków. Jeśli nasz ukochany bohater używa na przykład karabinu Kar98k, a po prostu napotkamy taki model w naszych rękach, warto zainwestować. Nasz dział może używać broni po naprawie, a jeśli sprzęt nie ma najlepszych statystyk, po prostu sprzedajemy eksponat.

W grach takich jak Warszawa trudno jest zalecić jedyną właściwą taktykę, ponieważ w różnych sytuacjach będzie działać zupełnie inaczej, a poza tym, jak wszyscy wiedzą, każdy z nas ma swój własny styl gry - niektórzy będą chcieli najpierw wyeliminować niemieckich oficerów i ratowników medycznych podczas gdy inni skupią się na żołnierzach liniowych i specjalistach od ciężkiego sprzętu.

Pamiętaj jednak o jednej głównej idei: los powstania zależy od ciebie, więc dzielnie walcz, pomagaj tam, gdzie jest najbardziej potrzebny, i unikaj niepotrzebnych konfrontacji.

Biegnij - walka o wolną Warszawę jest najważniejsza, ale w WARSZAWIE zawsze powinieneś mierzyć swoje intencje. Kiedy napotkamy znacznie potężniejszą jednostkę, która wyraźnie dominuje w naszej formacji, nie bój się uciec (lewy górny róg). Twoja duma ucierpi, nie ukończysz misji, ale nie stracisz najważniejszych członków oddziału. Pamiętaj: śmierć w WARSZAWIE jest nieodwracalna. https://www.buydnponline.cc/

Dodaj komentarz210540fb07eee9e9c6a6fba31082d951