Wygraj weekend dla dwojga w Hotelu Miłomłyn Zdrój oraz vouchery rabatowe na pobyt!

Niezwykły voucher, który jest do wygrania, może być wykorzystany jako trzydniowy wypoczynek z ukochanym, przyjaciółką, mamą czy tatą lub być wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego.  Niewątpliwie  pobyt w Miłomłynie  każdemu przyniesie dużo satysfakcji i pomoże oderwać się od codziennych problemów relaksując się na świeżym powietrzu oraz w SPA.

Więcej o hotelu na stronie internetowej

 

Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić trzy kryteria:

Polubić profil Hotelu Miłomłyn Zdrój
Oraz profil PuellaNova

 

( chyba, że już jesteś naszą fanką na FB lub/i polubiłaś profil Hotelu wcześniej)

Najważniejszym zadaniem to odpowiedź na pytanie: „uzasadnij w maksymalnie trzech zdaniach, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać Witalny pobyt dla Zdrowia i Uśmiechu w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality”.

Co możecie wygrać? Za najciekawsze, zdaniem redakcji, wypowiedzi aż trzy osoby otrzymają nagrody!
Dwie osoby zostaną wyróżnione i otrzymają vouchery rabatowe w wysokości 35% oraz 20% na dowolnie wybrany pakiet pobytowy z podstawowej oferty hotelu.

Oraz nagroda główna

VOUCHER DLADWÓCH OSÓB

●Dwa noclegi w pokoju dwuosobowym
● Posiłki w formie bufetów szwedzkich (2x śniadanie, 2x kolacja) – pobyt od kolacji do śniadania
●Rewitalizujący masaż twarzy dla dwojga
●Kąpiel aromatyczna dla dwojga
●15% rabat na dodatkowe usługi spa oraz gastronomiczne podczas pobytu
●Zajęcia aktywne – 1x spacer nordic walking, 1x aqua aerobic
●Wstęp wolny na basen, sauny, jacuzzi oraz salę bilardową podczas pobytu
●VOUCHER zachowuje ważność do dnia 31.07.2014 roku z wyłączeniem świąt i długich weekendów
●VOUCHER nie podlega wymianie na równowartość pieniężną

Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca stycznia 2014. Wyniki pojawią się na stronie w ciągu ok. 10 dni po zakończeniu konkursu. Należy oczekiwać wyników ok.7-10 lutego 2014. UWAGA! Wyniki będą widoczne na stronie, podane będą dane, jakie otrzymamy w mailach czyli pseudonim używanym w serwisie PuellaNova lub FB albo imię i nazwisko. Podamy także miejsce pochodzenia. Żadne inne dane nie będą udostępnione. Wyniki będą dostępne wyłącznie na stronie PuellaNova i osoby, które wygrają, będą miały 10 dni na zwrócenie się do red. naczelnej i potwierdzenie swoich danych. Wtedy otrzymają voucher. Niezgłoszenie się oznacza nieodwołalną rezygnację z nagrody.

Jak wysłać odpowiedzi?
Należy wysłać swoją wypowiedź o temacie „Konkurs MIŁOMŁYN 2014” na adres redakcja@puellanova.pl do 31.01.2014. Trzeba również spełnić następujące warunki:

Podać pseudonim/imię i nazwisko jakim posługujesz się na FB, żebyśmy mogli sprawdzić, czy strony zostały polubione. Należy również podać miejsce zamieszkania oraz, ewentualnie, pseudonim, którym chciałabyś/chciałbyś abyśmy się posłużyli podając informacje o wygranych. Prosimy o niepodawanie innych danych.

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU
1.    ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU
1.1.    Organizatorem konkursu jest PuellaNova , Internetowe Pismo Kobiece oraz Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality. Sponsorem nagród jest Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality 1.2.    Konkurs będzie trwał od  16.01.2014-31.01.2014
1.3 Informacje o wygranych pojawi się na stronie PuellaNova w ciągu ok.10 dni od zakończenia konkursu.
1.4 Najlepsze 3 wypowiedzi mogą (ale nie muszą) być wykorzystane przez organizatorów czyli PuellaNova.pl oraz Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, zawsze z podpisem autorki/autora i jej wcześniejszym powiadomieniem
2.    WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
2.1.    W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie zarejestrowane na stronie PuellaNova za wyjątkiem pracowników i najbliższych członków rodzin PuellaNova.pl oraz Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality
3. PRZYSTĄPIENIE DO KONKURSU
3.1.    Każda z osób (poza wymienionymi z pkt.2.1 powyżej) może wziąć udział w Konkursie poprzez wysłanie jednej wypowiedzi na adres redakcji. Każdy może wziąć udział w konkursie tylko raz! Udział w konkursie jest dobrowolny. Redakcja może, nie podając przyczyny, usunąć daną osobę z konkursu.
3.3.    Przez wysłanie wiadomości e-mail na adres redakcja@puellanova.pl uczestnik akceptuje treść niniejszego Regulaminu oraz warunki Konkursu opublikowane w treści ogłoszenia Konkursu. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem Konkursu przez Organizatorów Konkursu.
3.4 5. Prace konkursowe nie mogą być tekstami, które zostały nagrodzone w innych konkursach. Nie mogą to być również teksty wcześniej publikowane (w czasopismach, Internecie, itp.)
4.    ZASADY KONKURSU
4.1.  Aby wziąć udział w Konkursie należy postąpić zgodnie z informacjami podanymi  na stronie konkursowej. Należy napisać maksymalnie 3 zdania  na przedstawiony w konkursie temat i wysłać je, w określonym terminie, na adres redakcji.
4.2  Uczestniczki/uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikację swoich prac przez portal PuellaNova  oraz Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na stronie www.puellanova.pl oraz na FB
4. 3  Poprzez  wysłanie pracy w sposób określony w zasadach konkursu, uczestniczka/uczestnik konkursu oświadcza, że treść nadesłanej pracy nie narusza przepisów prawa ani prawem chronionych dóbr osób trzecich, a uczestniczka/uczestnik konkursu jest w pełni uprawniony do zgłoszenia wiersza do Konkursu oraz udzielenia zezwolenia na jego publikację.
5.    ZASADY UCZESTNICTWA
5.4.    Po zakończeniu nadsyłania odpowiedzi odbędzie się narada Redakcji w celu wyłonienia laureatów.
5.5. .Warunkiem otrzymania nagrody będzie kontakt z Redakcją w ciągu tygodnia od informacji o wygranej (lub w ciągu innego czasu jeśli postanowienia końcowe będą inne) nagrody zostaną wysłane (mailowo lub pocztą w zależności od fundatora) ciągu 10 dni roboczych od otrzymania danych.
6.    NAGRODY W KONKURSIE
6.1 Nagroda główna voucher na pobyt w hotelu Miłomłyn ufundowany przez Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality
9.    POSTANOWIENIA KOŃCOWE
9.1.    Regulamin niniejszego Konkursu jest dostępny na stronie WWW.puellanova.pl
9.2.    PuellaNova informuje, iż dane osobowe uczestników Konkursu tj. imię, nazwisko, adres będą przetwarzane przez Organizatora Konkursu wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie, w szczególności w celu opublikowania wyników Konkursu oraz przekazania laureatom nagrody. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wysłanie przyrzeczonych w Konkursie nagród. Dane osobowe uczestników Konkursu będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. PuellaNova informuje, iż dane osobowe laureatów Konkursu mogą zostać opublikowane na stronach internetowych PuellaNova. Dane nie będą przekazywane osobom/podmiotom trzecim.
9.3.    Biorąc udział w Konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
9.4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny
9.5.    W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego, a w szczególności art. 919 – 921 Kodeksu Cywilnego.
9.6.    PuellaNova  przysługuje prawo do zmian Regulaminu w każdym momencie oraz do przerwania konkursu bez podania przyczyny.
9.7. Nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną.
9.8. Nagrody zostaną wysłane pocztą polską. PuellaNova nie odpowiada za jakość usług tej firmy. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników
9.10. Konkurs jest organizowany przez PuellaNova, redakcja decyduje o tym, kto wygra, nie ma możliwości odwołania od tej decyzji.
10.Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. nr 68, poz. 341 z późn. zm.).

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Grono.net

Dodaj komentarz